a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

"Dwa dni, jedna noc"

2015-01-07
"Dwa dni, jedna noc"

Marion Cotillard laureatką 27. edycji Europejskich Nagród Filmowych. Tytuł Europejskiej Aktorki Roku przyznano jej za kreację w nowym filmie braci Dardenne - "Dwa dni, jedna noc". Film wejdzie na ekrany polskich kin 6 lutego 2015 r.

Podczas ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Filmowych, czyli europejskich odpowiedników Oscarów, w kategorii Europejska Aktorka Roku zwyciężczynią okazała się Marion Cotillard. O zaszczytne laury konkurowała m.in. z Agatą Kuleszą i Agatą Trzebuchowską, które nominowano za kreacje w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. Cotillard ma już na swoim koncie Oscara oraz Złoty Glob za rolę w "Niczego nie żałuję - Edith Piaf", teraz przyszedł czas na wyróżnienie ze strony Europejskiej Akademii Filmowej. Wszystko to dzięki braciom Dardenne - dwukrotnym zdobywcom Złotej Palmy na festiwalu filmowym w Cannes i ich najnowszemu filmowi "Dwa dni, jedna noc". Marion Cotillard zagrała tam główną rolę Sandry, która staje przed zadaniem niemożliwym. W ciągu jednego weekendu musi przekonać wszystkich współpracowników, aby zrezygnowali z premii. W przeciwnym razie ona sama straci pracę, na co nie może sobie pozwolić. Ta skomplikowana sytuacja staje się dla twórców filmu doskonałą okazją, aby wnikliwie zaprezentować całą gamę ludzkich charakterów i skrajnych reakcji w obliczu trudnego położenia bohaterki.

Informacja prasowa

Tagi: Dwa dni jedna noc, film, Marion Cotillard

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter