a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 lipca 2018
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Gwiazdy

Halina Mlynkowa myśli o przeprowadzce do Pragi

Halina Mlynkowa myśli o przeprowadzce do Pragi

Halina Mlynkova coraz poważniej myśli o przeprowadzce do Pragi. Twierdzi, że ostateczna decyzja zależy od gotowości jej syna do wyjazdu z Polski. 10-letni Piotrek jest podekscytowany czekającą go przeprowadzką i już powoli żegna się z kolegami. Mlynkova twierdzi, że jest zaskoczona tym, jak dobrze znosi kolejne, duże zmiany w ich wspólnym życiu.

więcej
 • Anna Popek: Żyję w celibacie i jest mi z tym dobrze

  Anna Popek: Żyję w celibacie i jest mi z tym dobrze

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

  więcej
 • Joanna Przetakiewicz: dojrzała kobieta może nosić mini

  Joanna Przetakiewicz: dojrzała kobieta może nosić mini

  Nie ma już ubrań przeznaczonych dla kobiet w konkretnym wieku – twierdzi Joanna Przetakiewicz. Zdaniem projektantki, współczesna moda pozwala kobietom cieszyć się młodością i zmysłowością bez względu na metrykę. Według niej, do lamusa odeszło przekonanie, że dojrzała kobieta nie może nosić mini.

  więcej
 • Marcelina Zawadzka: Nie mam innej miłości poza moim psem

  Marcelina Zawadzka: Nie mam innej miłości poza moim psem

  Nie mam czasu, aby na 100% zaangażować się w związek z mężczyzną – deklaruje Marcelina Zawadzka. Byłą Miss Polonia całkowicie pochłania teraz kariera zawodowa i opieka nad suczką Abi. To właśnie przygarnięta ze schroniska 5-letnia Abi jest obecnie największą miłością Marceliny Zawadzkiej.

  więcej
 • Agnieszka Cegielska: Japonia skradła mi serce

  Agnieszka Cegielska: Japonia skradła mi serce

  Japończycy zaszczepili we mnie potrzebę życiowej równowagi – mówi Agnieszka Cegielska, która w Kraju Kwitnącej Wiśni mieszkała blisko dwa lata. Prezenterka pogody twierdzi, że Japonia skradła jej serce. Urzekła ją przede wszystkim życzliwość mieszkańców oraz ich holistyczne podejście do ludzkiego organizmu. To w Japonii Cegielska nauczyła się słuchać swojego organizmu i dążyć do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

  więcej
 • Modest Amaro o swoim pięcioletnim synu

  Nicolas, pięcioletni syn Modesta Amaro, zadebiutował w roli jurora w show "Hell’s Kitchen". Tata jest z niego dumny i uważa, że chłopak ma talent kulinarny, odziedziczony po nim. Nie będzie go jednak rozwijał tylko w tym kierunku, bo chce, aby Nicolas poznał inne dziedziny i sam zdecydował w przyszłości, co chce robić.

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych – mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "Rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje. Aktor przyznaje, że był zaskoczony śmiałym wątkiem, jednak prywatnie różnica wieku nie ma dla niego znaczenia, jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość.

 • Omenaa Mensah pisze książkę o tolerancji

  Omenaa Mensah przyznaje, że wiele razy spotkała się z nietolerancją i dyskryminacją z powodu swojego pochodzenia i oryginalnego typu urody. Prezenterka nie kryje rozgoryczenia, że czasem najbardziej dwulicowi okazują się współpracownicy i ci, którzy udają przyjaciół. Teraz o swoich doświadczeniach napisze w książce zatytułowanej "Gorzka czekolada".

 • Nergal: dostałem wiele wsparcia od katolików

  Cała ta sytuacja miała kafkowski charakter – podsumowuje Adam Darski "Nergal" zakończony po sześciu latach proces o obrazę uczuć religijnych. W marcu 2015 r. Sąd Najwyższy ostatecznie uznał lidera grupy Behemoth za niewinnego. Muzyk podkreśla, że był już bardzo zmęczony i zdołowany, a teraz może wreszcie zacząć nowy etap. Przyznaje też, że w ciągu minionych lat otrzymał bardzo dużo wsparcia, także ze strony katolików.

 • Rafał Maślak zabiera swojego psa do pracy

  Rafał Maślak na sesję zdjęciową do kobiecego pisma "EksMagazyn" zabrał swojego psa Tequilę, a zdjęcia z backstage'u z pupilem w objęciach trafiły do mediów. Mister Polski przyznał, że zabrał psa, bo nie miał co z nim zrobić. Zwierzę jest mu bardzo bliskie i to nie pierwszy raz, kiedy towarzyszy w pracy zawodowej Mistera Polski.

 • Macademian Girl: Monika Olejnik jest niesamowita

  W każdym wieku można wyglądać modnie i oryginalnie – twierdzi Macademian Girl. Za odwagę w kreowaniu własnego wizerunku blogerka ceni Monikę Olejnik, która nie boi się mody i nie przejmuje się opiniami innych. Macademian Girl chciałaby, aby każda kobieta była tak kolorowa i miała tak nieszablonowe podejście do wieku i mody, jak gwiazda TVN i Radia Zet.

1 ...66|67|68|69|70|71|72|73|74|75

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter