a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Zofia Ślotała: dzięki rodzinie przestałam się przejmować krytyką

2015-10-08
Zofia Ślotała: dzięki rodzinie przestałam się przejmować krytyką

Krytyka to niuans, którym się nie przejmuję - mówi Zofia Ślotała. Stylistka twierdzi, że kiedyś przykładała większą wagę do negatywnych komentarzy o sobie. Po urodzeniu dziecka przestała się jednak przejmować hejterami. Twierdzi, że jej mała rodzina jest dla niej największym wsparciem.

Zofia Ślotała stała się obiektem powszechnej krytyki na początku tego roku, gdy założyła bloga o tematyce parentingowej. Podkreślała wówczas, że decyzja o debiucie w roli blogerki wynikała z jej własnej potrzeby wiedzy o ciąży i macierzyństwie. Stylistkę skrytykowało wiele przedstawicielek świata show-biznesu, twierdząc, że brakuje jej doświadczenia, by udzielać porad innym ciężarnym kobietom.

- Wcześniej jak najbardziej się tym przejmowałam, ale myślę, że przykładałam do tego za dużą wagę - mówi Zofia Ślotała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Krytycznie o blogu Ślotały wyrażały się m.in. Karolina Korwin-Piotrowska oraz Viola Kołakowska. Stylistce nie pomogły także kolejne decyzje. Wkrótce po założeniu bloga została ambasadorką firmy produkującej zabawki, zaprojektowała też kolekcję ubrań dla przyszłych mam. Przeciwnicy Ślotały twierdzili, że z ciąży i macierzyństwa chce zrobić maszynkę do zarabiania pieniędzy.

- Teraz, jak jestem szczęśliwa, mam cudowną rodzinę, wsparcie i taką odskocznię od pracy, od show-biznesu, to myślę, że absolutnie ta krytyka staje się niuansem, którym się nie przejmuję - mówi Zofia Ślotała. 

Stylistka urodziła córeczkę Ranię Konstancję pod koniec czerwca. Ojcem dziewczynki jest Kamil Haidar, brat Emila Haidara, który jest narzeczonym Dody.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Zofia Ślotała krytyka, Zofia Ślotała nie przejmuje się negatywnymi opiniami

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter