a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Sylwia Gliwa: Intensywnie trenuję stretching. Doradziła mi to Bożena Dykiel

2016-04-18
Sylwia Gliwa: Intensywnie trenuję stretching. Doradziła mi to Bożena Dykiel

Aktorka jest miłośniczką stretchingu. Twierdzi, że do tej formy aktywności fizycznej nakłoniła ją Bożena Dykiel, koleżanka z planu serialu „Na Wspólnej". Aktorka trzyma się także zasad zdrowego odżywiania, choć zdarzają się jej chwile słabości, uwielbia bowiem czekoladę.

Sylwia Gliwa zawsze odznaczała się smukłą, kobiecą sylwetką, którą chętnie podkreśla odpowiednio dobranymi stylizacjami. W przeszłości, aby utrzymać szczupłe, ale umięśnione ciało, aktorka regularnie ćwiczyła. Trenowała nawet pod okiem trenera personalnego, musiała jednak zrezygnować z ćwiczeń z powodu kontuzji.

- Wtedy rzeczywiście miałam fajne osiągnięcia, sylwetka zaczęła się ładnie kształtować. Potem miałam kontuzje, chodziłam na różnego rodzaju formy aerobiku i ćwiczeń zespołowych - mówi Sylwia Gliwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Obecnie gwiazda serialu „Na Wspólnej" ogranicza się wyłącznie do jednej formy aktywności fizycznej. Pod wpływem koleżanki z planu, Bożeny Dykiel, zdecydowała się na regularne uprawianie stretchingu. Twierdzi, że na etapie życia, na którym się teraz znajduje, potrzebuje koncentracji na samej sobie i wsłuchania się w potrzeby własnego ciała.

- Bożenka Dykiel, która ma fantastyczną postawę i jest wyprostowana, tylko się rozciąga. Z racji tego, że moją matką serialową, to też mnie czegoś czasem uczy. Ostatnio miałyśmy rozmowę właśnie na temat tego, żeby się dużo rozciągać - mówi Sylwia Gliwa.

Aktorka bardzo lubi także jazdę na nartach - zimą wyjazd na stok jest dla niej obowiązkowy. Stara się również stosować do zasad zdrowego odżywiania i zwraca uwagę na jakość kupowanych produktów spożywczych. Jada pięć posiłków dziennie i pilnuje, aby dania nie były zbyt duże.

- Zdarzają mi się dni rozpusty, bo jem bardzo dużo czekolady czy jakichś pszennych ciastek, ale wiem również, kiedy przestać, i wiem, kiedy przejść na lekkostrawne żywienie - mówi Sylwia Gliwa.

Gwiazda chętnie eksperymentuje z wyglądem, często zmienia zwłaszcza kolor włosów i fryzurę. Nosiła już m.in. boba w odcieniu platynowego blondu, cieniowaną fryzurę w rudym kolorze, a obecnie stawia na proste, półdługie włosy w odcieniu koniakowym. W nowym projekcie Kajetana Góry pojawiła się natomiast w zimnym, skandynawskim blondzie i mocno przedłużonych włosach. Twierdzi jednak, że kolejnych spektakularnych metamorfoz już nie planuje.

- Jest mi dobrze tak, jak jest - podkreśla Sylwia Gliwa.

Aktorkę można obecnie oglądać w dwóch serialach - „Na Wspólnej" stacji TVN oraz „Powiedz tak" telewizji Polsat.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Bożena Dykiel, dieta, rozciąganie, serial

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter