a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Stefano Terrazzino: Lubię pracować z ludźmi spoza show-biznesu. Są dla mnie inspiracją

2016-01-13
Stefano Terrazzino: Lubię pracować z ludźmi spoza show-biznesu. Są dla mnie inspiracją

W nowym sezonie programu „Salon sukien ślubnych" wymarzone kreacje wybiorą zarówno gwiazdy, jak i zwykłe Polki. Stefano Terrazzino cieszy się zwłaszcza ze współpracy z osobami spoza show-biznesu. Twierdzi, że podziwia ich prostotę i naturalność, które są dla niego wielką inspirację. Premiera pierwszego odcinka 12 lutego na antenie stacji TLC.

Stefano Terrazzino po raz kolejny będzie gospodarzem programu „Salon sukien ślubnych" na antenie telewizji TLC. W ośmiu odcinkach wymarzone kreacje ślubne wybiorą dwadzieścia cztery panny młode. Pojawią się wśród nich trzy gwiazdy: Natalia Siwiec, Monika Mrozowska i Małgorzata Grabda, a także zwyczajne Polki. Stefano Terrazzino cieszy się zwłaszcza ze współpracy z kobietami spoza show-biznesu, które mają zupełnie inne priorytety życiowe niż gwiazdy.

- Mają taką naturalność, taką fajną prostotę, którą bardzo doceniam, w show-biznesie trochę się traci, bo ludzie są tacy mocno wpatrzeni w siebie, Ci zwykli ludzie mnie inspirują, jak widzę ich rodziny, że są związani, że dla nich relacje są ważne, to jest piękne - mówi Stefano Terrazzino agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Wybór idealnej sukni ślubnej to wyjątkowe, ale często bardzo stresujące wydarzenie. W pierwszym odcinku drugiego sezonu „Salonu sukien ślubnych" widzowie poznają Magdę, która z powodu bardzo niskiego wzrostu straciła nadzieję na znalezienie satysfakcjonującej ją kreacji. Dopiero stylistki w ślubnym show pomogły jej dobrać idealną suknię. Ślub to także duże emocje - bohaterce pierwszego odcinka przypominał o zmarłej matce.

Stefano Terrazzino twierdzi, że często pełni funkcję niemal psychologa dla uczestniczek programu.

- Czuję się jak osoba, która trochę pomaga w tym wyborze i wspiera. Nie wiem, czy to jest psycholog, ale one nie siedzą na dywaniku i gadają ze mną, więc nie jest jeszcze tak źle - mówi Stefano Terrazzino.

Tancerz z pochodzenia jest Sycylijczykiem, na włoskiej wyspie spędza sporo czasu. Urodził się jednak w Niemczech, a od 10 lat mieszka w Polsce. Twierdzi, że jest duża różnica między pannami młodymi z tych trzech krajów. Niemki są dużej bardziej opanowane, okazują znacznie mniej emocji w związku ze zbliżającym się ślubem. Włoszki i Polki są natomiast bardzo do siebie podobne.

- Włoszki i Polki to po prostu szał, cały wachlarz emocji, które przeżywają przed ślubem, naprawdę w tym są bardzo podobne - mówi Stefano Terrazzino.

Premiera nowego sezonu „Salonu sukien ślubnych" w piątek 12 lutego na antenie stacji TLC. Program jest polską wersją amerykańskiego hitu „Say yes to the dress", który na całym świecie śledzą miliony telewidzów.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter