a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ryszard Rembiszewski: najlepszy prezent, jaki dostałem, to dzieci i dwie kotki

2016-02-19
Ryszard Rembiszewski: najlepszy prezent, jaki dostałem, to dzieci i dwie kotki

Jak podkreśla Ryszard Rembiszewski, dwoje dzieci i dwie kotki to najpiękniejsze prezenty, jakie otrzymał. Zwierzęta to upominek od córki, która wyjechała z narzeczonym do Azji. Prezenter zawsze był miłośnikiem psów, koty zdołały jednak podbić jego serce.

Najlepszy prezent moim życiu to były moje własne dzieci - mówi Ryszard Rembiszewski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenter jest ojcem dwojga dorosłych już dzieci - syna oraz córki, która od dwóch lat mieszka wraz z narzeczonym w Kambodży. Rembiszewski nie ukrywa, że tęskni za Karoliną i w tym roku ponownie planuje odwiedzić ją w nowej ojczyźnie. To właśnie od córki otrzymał inny wyjątkowy upominek.

- Dostałem dwie miłe dziewczynki do domu, dwie miłe kotki od swojej córki - mówi Ryszard Rembiszewski.

Słynny Pan Lotto sam jest zaskoczony łatwością, z jaką zaakceptował obecność kotów w domu. Znany jest wprawdzie jako wielki miłośnik zwierząt, który chętnie wspiera akcje dobroczynne na ich rzecz, np. budowę przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Sławnie. W charakterze domowych pupilów zawsze preferował jednak psy.

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę miał koty w domu, to nigdy bym nie uwierzył, psy owszem, ale koty nie. Okazało się jednak, że kobiety potrafią wpływać na mężczyzn, prezenter zaakceptował koty - mówi Ryszard Rembiszewski.

Prezenter przez wiele lat był właścicielem biszkoptowego labradora o imieniu Pluto, którego wraz z córką przygarnęli ze schroniska.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: kotki, prezent, Ryszard Rembiszewski, zwierzęta

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter