a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Roma Gąsiorowska: Realizuję swoje marzenia związane z twórczością. To mnie nakręca

2017-03-16
Roma Gąsiorowska: Realizuję swoje marzenia związane z twórczością. To mnie nakręca

Aktorka twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia. Obecnie pracuje nad nowym spektaklem, w którym wystąpią takie gwiazdy jak Anna Czartoryska, Adam Fidusiewicz i Elżbieta Romanowska.

Roma Gąsiorowska obecna jest teraz na planie dwóch filmów: „Boski plan" i „Podatek od miłości". Planuje także letnią trasę koncertową ze spektaklem „Płyń", którego jest producentką i reżyserką. Premiera widowiska miała miejsce pod koniec lutego, gwiazda już jednak rozpoczęła przygotowania do wystawienia kolejnego spektaklu. Na początku roku Gąsiorowska otworzyła też W-Arte!, własną przestrzeń edukacyjno-artystyczną na warszawskim Mokotowie.

- Jestem w bardzo przyjemnym drivie czy locie, jeśli chodzi o twórczość, bo realizuję swoje marzenia i to jest coś, co mnie absolutnie nakręca i ja się tym nie tyle nie męczę, ile po prostu rzeczywiście mam bardzo ambitne plany - mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że na obecnym etapie życia zawodowego realizuje plan, który wyznaczyła sobie kilka lat temu. Jest szczęśliwa, kolejne jego elementy udaje jej się bowiem wprowadzać w życie bez większych problemów. W-Arte! staje się coraz bogatsze w wydarzenia z dziedziny kultury i sztuki, odbywają się tam bowiem wystawy, koncerty i spektakle.

- „Płyń" to pierwsza duża produkcja, ale właśnie zaczęłam próby do kolejnej, więc tak naprawdę już pod koniec kwietnia zupełnie w inną stronę będę eksperymentowała - mówi Roma Gąsiorowska.

Do współpracy przy nowym spektaklu aktorka zaprosiła Elżbietę Romanowską, Filipa Bobka, Adama Fidusiewicza, Ludwika Borkowskiego, Izę Lach, Annę Czartoryską oraz grupę Ab Ovo. Aktorzy będą musieli w dużej mierze opierać się na improwizacji, spektakl będzie jednak częściowo reżyserowany. Będzie to pierwsze widowisko z cyklu, który Roma Gąsiorowska rozpoczyna na scenie warszawskiego Kina Elektronik. 

- To jest kolejny duży projekt, który mam nadzieję, że zupełnie od innej strony, bo nie rockowo, bo nie muzycznie, ale przede wszystkim właśnie też będę stawiała tam na taką rozrywkę na bardzo wysokim poziomie - mówi gwiazda.

Aktorka zapewnia, że pomimo dużej liczby obowiązków zawodowych znajduje czas na odpoczynek. Twierdzi, że ma szczęście, bo jej organizm nawet po dużym wysiłku bardzo szybko się regeneruje. Gwiazda podkreśla, że kocha to, co robi w życiu zawodowym, dlatego praca nigdy jej nie męczy.

- Jak tylko mam chwilę relaksu w wannie, to mi wystarczy i nie mam takiej potrzeby, żeby wyjechać na kilka dni do SPA - mówi Roma Gąsiorowska.

Premiera nowego spektaklu w reżyserii gwiazdy planowana jest na kwiecień tego roku. Obecnie Gąsiorowską można natomiast oglądać na dużym ekranie w filmie „PolandJa".

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: praca zawodowa, Roma Gąsiorowska

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter