a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rafał Maślak: mój salon stylizacji paznokci to owoc mojej miłości do Kamili

2016-08-04
Rafał Maślak: mój salon stylizacji paznokci to owoc mojej miłości do Kamili

Model otworzył salon stylizacji paznokci. Od dziś można się w nim poddać zabiegom upiększającym paznokcie, a od września salon oferować będzie też szkolenia ze stylizacji. Model twierdzi, że salon będzie królestwem jego życiowej partnerki Kamili Nicpoń. Zapewnia też, że nie zdecydowałby się na tego rodzaju biznes, gdyby nie jej pasja.

Uroczyste otwarcie salonu Rafała Maślaka o nazwie Akademia Semilac miało miejsce w miniony wtorek, dopiero od dziś jest on jednak dostępny także dla klientów. Model twierdzi, że jest to królestwo jego życiowej partnerki Kamili Nicpoń, on jedynie użycza nazwiska na potrzeby reklamowe. Zaznacza też, że posiadanie własnego salonu było marzeniem jego partnerki, która od dłuższego czasu pasjonuje się stylizacją paznokci i współpracuje ze znaną firmą kosmetyczną z tej dziedziny.

- Gdyby nie to, że Kamila kocha paznokcie i ma niezwykły talent, to tego miejsca by nie było. To jest owoc naszej miłości, przyczyn, przypadków i tego wszystkiego, co nas w życiu spotyka - powiedział Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

- Nigdy w życiu bym się nie spodziewała takiego prezentu. Uważam do tej pory, że w sumie na niego nie zasługuję, bo jakoś tak nie potrafię takiego ogromu przyjąć na siebie - dodaje Kamila Nicpoń.

W salonie Rafała Maślaka działać będzie zarówno część usługowa, w której klientki będą mogły się poddać stylizacji paznokci, jak i część szkoleniowa. Szkolenia, po których będzie można uzyskać certyfikat, mają ruszyć już we wrześniu. Rafał Maślak i jego partnerka chcą, by salon oferował jak najszersze usługi z zakresu stylizacji paznokci, zarówno w zakresie usługowym, jak i szkoleniowym.

- Będziemy szkolić, uczyć, jak posługiwać się naszymi produktami, pokazywać coś więcej, nie tylko samo malowanie, lecz także stylizację, zdobienia w szczególności - zapowiada Kamila Nicpoń. 

W tym samym lokalu będzie się też mieścić biuro właściciela salonu. Para przewidziała też legowisko dla swojego czworonożnego pupila - pies o imieniu Tequila nie lubi bowiem rozstawać się ze swoją panią. Dwupoziomowy, przestronny lokal mieści się w centrum Warszawy. Utrzymany jest w eleganckiej kolorystyce bieli i fuksji. Remontem pomieszczeń zajął się dobry znajomy modela - właściciel firmy remontowej.

- Zrobił to z sercem, siedział razem z nami. Nawet chłopacy, którzy pracują z nim od wielu lat, powiedzieli, że pierwszy raz widzieli go w ubraniu roboczym, czyli on naprawdę włożył tutaj też swoje serce - mówi Rafał Maślak.

Model sam także aktywnie zaangażował się w prace remontowe, a w mediach społecznościowych chętnie publikował zdjęcia pokazujące jak wierci dziurę w ścianie lub przygotowuje zaprawę murarską. Zapytany, czy kolejnym prezentem dla Kamili Nicpoń będzie pierścionek zaręczynowy, nie zaprzecza.

- W przyszłości tak, ale nie powiem kiedy, bo to musi być niespodzianka - powiedział Rafał Maślak.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Kamila Nicpoń, Rafał Maślak, salon stylizacji paznokci

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter