a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rafał Maślak: Mój biznes kwitnie. Z czasem może powstaną kolejne salony

2016-10-18
Rafał Maślak: Mój biznes kwitnie. Z czasem może powstaną kolejne salony

Model jest zadowolony z rozwoju salonu stylizacji paznokci, którego jest właścicielem. Twierdzi, że obecnie zamierza się skoncentrować na tej jednej placówce, by zapewnić jej wysoką jakość usług. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości otworzy kolejne salony w innych miastach Polski.

Rafał Maślak otworzył salon stylizacji paznokci w sierpniu tego roku. Twierdził wówczas, że jest to wyraz miłości do jego dziewczyny, Kamili Nicpoń, która od wielu lat interesuje się tą dziedziną kosmetyki. To właśnie ona zarządza całym przedsięwzięciem, model ogranicza się do firmowania salonu swoim nazwiskiem. W dwa miesiące od otwarcia Rafał Maślak jest zadowolony ze stopnia rozwoju swojej pierwszej firmy.

- Biznes kwitnie, Kamila wdrożyła się, działa. Pozbyłem się jej, nie ma jej w domu od rana do nocy, więc nie wiem, czy to dobrze - mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model ma jednak w salonie swój gabinet i chętnie się tam pojawia. Nie ukrywa, że budzi wówczas duże zainteresowanie wśród klientek. Pracownice salonu często zmuszone są przerwać zabieg, aby klientka mogła zrobić sobie zdjęcie z właścicielem.

- To jest bardzo miłe, więc często odwiedzam to miejsce, żeby móc porozmawiać z paniami, które tam przychodzą - mówi Rafał Maślak.

Salon Akademia Semilac mieści się na warszawskim Muranowie. Można się tam poddać zabiegowi manicure i stylizacji paznokci. Od października placówka oferuje także zakończone certyfikatem szkolenia z zakresu zdobienia paznokci. Rafał Maślak nie ukrywa, że jego salon cieszy się dużym zainteresowaniem wśród warszawianek. Nie jest jednak pewien, czy w najbliższym czasie zdecyduje się na otwarcie kolejnych salonów w innych miastach.

- Myślałem tak na początku, ale stwierdziłem, że na początku chciałbym się skupić na jednym, żeby wyszło z tego coś naprawdę dobrego, a później ewentualnie, kto wie, może pójdziemy w całą Polskę, ale tego jeszcze nie jestem w stanie teraz powiedzieć - mówi model.

Rafał Maślak twierdzi, że oboje z Kamilą Nicpoń mocno zaangażowali się w rozwój salonu. Aby odpocząć i spędzić razem nieco więcej czasu, chętnie wyjeżdżają więc na weekend do mieszkającej poza Warszawą rodziny.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Akademia Semilac, biznes, Rafał Maślak, salon stylizacji paznokci

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter