a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rafał Maślak: Jestem w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często ich inspiruję, a czasami się ich radzę

2016-06-01
Rafał Maślak: Jestem w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często ich inspiruję, a czasami się ich radzę

Modela czeka pracowite lato. Rafał Maślak pracuje obecnie nad nowym, wakacyjnym projektem na Wybrzeżu. Nie zmniejsza też swojej aktywności w sieci, twierdzi bowiem, że media społecznościowe to najlepszy sposób komunikacji z fanami. Stanowi dla nich inspirację, głównie w dziedzinie mody, sam również czasami pyta ich o radę.

Rafał Maślak od początku kariery w show-biznesie doskonale radzi sobie w mediach społecznościowych. Tylko na Facebooku ma ponad 240 tys. fanów. Jego zdaniem Facebook, Instagram i modny obecnie wśród gwiazd Snapchat to idealna forma komunikacji z sympatykami.

- Tutaj cały czas jest relacja między nami i to jest fantastyczne. Właśnie dlatego tak dobrze żyje mi się w sieci - mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Regularnie publikuje zdjęcia i posty, w których dzieli się z fanami swoim życiem zawodowym i prywatnym. Na zdjęciach pokazuje m.in. fragmenty treningów na siłowni, backstage sesji zdjęciowych czy swojego psa o imieniu Tequilla. Bardzo często publikuje fotografie, na których prezentuje swoje nowe stylizacje modowe. Chętnie odpowiada też na komentarze i pytania fanów.

- Cały czas wstawiam bardzo dużo zdjęć i inspiracji modowych, które też bardzo lubię, bardzo mnie interesują. I też z tego, co wiem, ludzie bardzo tego potrzebują, często się radzą mnie, jeżeli chodzi o jakieś modowe rzeczy - mówi Rafał Maślak.

Model twierdzi także, że jego posty i zdjęcia bardzo często stanowią inspiracje dla jego fanów. Sam także czasami pyta internautów o zdanie na dany temat lub prosi o poradę. Zapewnia, że jego aktywność w sieci nie zmieni się tak długo jak to, co robi, będzie się podobało jego sympatykom. Zamierza ich także zaskoczyć nowym projektem, nad którym obecnie pracuje.

- Mam taki projekt na wakacje, mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować. Mogę tylko zdradzić, że będzie on na Wybrzeżu i myślę, że będzie głośno o nim - mówi Rafał Maślak.

W projekcie weźmie udział m.in. następca Rafała Maślaka jako Mister Polski, czyli Rafał Jonkisz.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Internet, lato 2016, media społecznościowe, projekt Wybrzeże Bałtyckie, Rafał Maślak

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter