a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rafał Maserak: prezenty na Boże Narodzenie kupuję przez cały rok

2015-12-18
Rafał Maserak: prezenty na Boże Narodzenie kupuję przez cały rok

Tancerz planuje spędzić Boże Narodzenie w gronie najbliższych. Twierdzi, że po ciężkiej pracy przy programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" odpoczynek to dla niego najlepszy prezent. Upominki dla bliskich ma już przygotowane - świąteczne prezenty kupuje bowiem przez cały rok.

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia Rafał Maserak spędzi jak zdecydowana większość Polaków, czyli w domu z najbliższą rodziną. Tancerz nie planuje wyjazdów, zamierza bowiem wykorzystać okres między świętami a sylwestrem na odpoczynek. Twierdzi, że wolny czas i spokój to jego wymarzony prezent gwiazdkowy.

- Chcę w te święta spokojnie sobie odpocząć i spędzić czas z rodziną. Nie ukrywam, że przez natłok pracy przy programie jestem fizycznie zmęczony - mówi Rafał Maserak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Tancerz chciałby też znaleźć czas na jedną ze swoich sportowych pasji, czyli narty. Ma nadzieję, że uda mu się wyjechać na stok. Obawia się jednak, że kolejne obowiązki zawodowe przekreślą te plany.

- Może gdzieś wyskoczę na narty, może po Nowym Roku, ale nie zapowiada się, ponieważ w nowym roku już zaczynają się nowe projekty. Mam nadzieję, że wypalą - mówi Rafał Maserak.

Tancerz jest już w dużej mierze przygotowany do wigilii i świąt. Nie musi się przejmować kolejkami w sklepach i galeriach handlowych, kupił już bowiem wszystkie gwiazdkowe prezenty. Rafał Maserak nie należy do ludzi, którzy upominki dla bliskich kupują w ostatniej chwili.

- Ja przez cały rok kupuję prezenty. Jak jestem gdzieś w sklepie i zauważam coś fajnego, to od razu kupuję i to właśnie zostawiam sobie na święta, żeby komuś podarować - mówi Rafał Maserak.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Boże Narodzenie, Rafał Maserak prezenty świąteczne

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter