a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Rafał Jonkisz: Jestem zadowolony z matury z języka polskiego. Opowiedziałem na 90 proc. pytań

2016-05-27
Rafał Jonkisz: Jestem zadowolony z matury z języka polskiego. Opowiedziałem na 90 proc. pytań

Mister Polski 2015 ma już za sobą egzamin dojrzałości. Jest zadowolony zwłaszcza z wyników egzaminu z języka polskiego. Nie wie jeszcze, jakie studia wybierze po maturze, z planów studiowania na Akademii Wychowania Fizycznego musi bowiem na razie zrezygnować. Nie zamierza jednak porzucać akrobatyki, którą uprawia od ponad sześciu lat.

Mimo przeprowadzki z rodzinnego Rzeszowa do Warszawy Rafał Jonkisz nie zmienił szkoły i pozostawał uczniem rzeszowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W szkole tej przystąpił także do egzaminu dojrzałości. Oprócz trzech obowiązkowych przedmiotów zdawał ponadto język angielski na poziomie rozszerzonym. Na ostateczne wyniki matur Mister Polski musi poczekać do czerwca, zna już jednak rezultat egzaminu ustnego z języka polskiego.

- Jestem pozytywnie zaskoczony pytaniami, które mi się udało wylosować, udało mi się dobrze odpowiedzieć, okazało się, że odpowiedziałem na 90 proc., więc jestem naprawdę zadowolony z tego wyniku - mówi Rafał Jonkisz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mister Polski 2015 nie zdradza, jaki kierunek studiów wybierze po maturze. Planował studia na Akademii Wychowania Fizycznego, musi jednak z nich na razie zrezygnować. Twierdzi, że w ostatnich miesiącach w jego życiu zaszło tak wiele zmian, że musiał zrewidować część swoich planów na przyszłość.

- Chciałem pójść na AWF, ale jak się okazało z biegiem czasu, te plany legły w gruzach. Teraz, kiedy przystępuję do angielskiego rozszerzonego, wydaje mi się, że mam więcej innych możliwości, ale czas pokaże, którą opcję wybiorę - mówi Rafał Jonkisz.

Rezygnacja z planów studiowania na AWF nie oznacza, że Mister Polski 2015 porzuci swoją sportową pasję. Zamierza nadal zajmować się akrobatyką, którą uprawia od 12 roku życia.

- Jestem akrobatą z zamiłowania, więc wydaje mi się, że to jest najlepszy kierunek, jaki mógłbym obrać. Również chciałbym spróbować swoich sił w modelingu, ale to już tak bardziej hobbystycznie - mówi Rafał Jonkisz.

Mister Polski 2015 ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w modelingu. Został ambasadorem marki James Button, producenta luksusowych koszul męskich.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: akrobatyka, Rafał Jonkisz matura, studia

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter