a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Radek Pestka: Nie jestem typem lenia. Wolę dużo pracować, żeby jak najwięcej osiągnąć

2015-12-23
Radek Pestka: Nie jestem typem lenia. Wolę dużo pracować, żeby jak najwięcej osiągnąć

Model nie zamierza odpoczywać po intensywnych miesiącach na planie „Top Model". Chce się skupić na pracy, by jak najwięcej osiągnąć w życiu zawodowym. Planuje także dalej prowadzić bloga, by móc na nim zarabiać. Nadchodzącego sylwestra spędzi z siostrą w kameralnych warunkach - twierdzi, że nie chce dużo imprezować.

Radek Pestka jako pierwszy mężczyzna zwyciężył w polskiej edycji programu „Top Model". Niemal od pierwszego odcinka zwracał uwagę swoją pracowitością, zwłaszcza podczas sesji zdjęciowych. Teraz także nie zamierza zwalniać tempa - twierdzi, że już odpoczął po wyczerpującej pracy na planie „Top Model".

- Byłem zmęczony, to fakt, ale to trwało 2-3 dni i już jest okej - mówi Radek Pestka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model chce się obecnie skupić na pracy. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że w tej branży nie może pozwolić sobie na zbyt długi odpoczynek i przerwę w karierze. Radek Pestka twierdzi, że tylko poprzez ciężką pracę może osiągnąć sukces.

- Im dłużej odpoczywam, tym mam mniej zleceń. Wiadomo, ludzie zapominają, już nie chcą mnie obserwować i cały czas gdzieś tam: „Co robi Radek?", „Odpoczywa, leni się". Więc wolę teraz bardzo dużo pracować, żeby jak najwięcej osiągnąć, a nie jestem typem lenia - mówi Radek Pestka.

Modeling to nie jest jedyne zajęcie zwycięzcy 5. edycji „Top Model". Radek Pestka prowadzi też bloga o tematyce modowej. Twierdzi, że nie zamierza z niego rezygnować. 

- Wiem, że to będzie prawdopodobnie moje duże źródło dochodów. I chcę na tym blogu zarabiać - mówi Radek Pestka.

Zbliżającego się sylwestra 19-letni model zamierza spędzić z siostrą bliźniaczką, z którą jest mocno związany. Twierdzi, że nie planuje hucznej zabawy, nie jest bowiem typem imprezowicza.

- Co za dużo, to nie zdrowo. Rozumiem, raz na jakiś czas imprezę, ale taką, że jest okej, a nie, że bardzo dużo piję - mówi Radek Pestka.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter