a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Piotr Gąsowski: Jestem bardzo dumny ze swojej córki

2015-04-28
Piotr Gąsowski: Jestem bardzo dumny ze swojej córki

Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci. Piotr Gąsowski jest dumny z córki, zwłaszcza że sama wybiera swoje zajęcia i pasje. Aktor twierdzi, że nigdy nie narzucał swoim dzieciom żadnej aktywności sportowej ani artystycznej.

Piotr Gąsowski ma dwoje dzieci: syna Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską oraz córkę Julię, której matką jest obecna partnerka aktora, tancerka Anna Głogowska. Kuba od dawna nie ukrywa, że jego marzeniem jest kariera aktorska. W zeszłym roku po maturze zdawał do szkoły teatralnej, jednak bez powodzenia. Chłopak ma już doświadczenie w wystąpieniach publicznych, w 2013 r. prowadził bowiem w "Dzień Dobry TVN" cykl "Ja w twoim wieku...". W ślady taty zamierza pójść także 7-letnia Julia. - Nie należę i nie chciałbym należeć do tzw. Komitetu Oszalałych Rodziców, bo wiadomo, że dzieci się dzielą na genialne i cudze. Natomiast rzeczywiście, córka chodzi do szkoły muzycznej, uczy się gry na akordeonie i fortepianie i doszła do finału konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka - mówi Piotr Gąsowski w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka przeznaczony jest dla uczniów klas 0-VI szkół podstawowych oraz wszystkich klas gimnazjalnych. Co roku w eliminacjach do finału bierze udział kilkanaście tysięcy dzieci i młodzieży z całego województwa mazowieckiego. - Jestem bardzo dumny, bo doszła do finału jako jedyna z dzielnicy Śródmieście w swojej grupie wiekowej. Jestem naprawdę zachwycony, że tak się stało. Ale zawsze jej mówię: "Słuchaj, najważniejsze, że już występujesz, pokonujesz jakieś tam swoje wstydy", a jak będzie, to zobaczymy - mówi Piotr Gąsowski.

Aktor twierdzi, że nigdy nie narzucał swoim dzieciom zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu ani drogi życiowej. Sami z siebie zapragnęli grać na fortepianie, Julia także na akordeonie. Dziewczynka jest ponadto utalentowana sportowo, regularnie chodzi na zajęcia ze sztuk walki. - Na pewno ma słuch i poczucie rytmu. Wszystko ją interesuje, nawet rysuje pięknie. Przede wszystkim jednak jest dzieckiem, które samo wybiera, czym się zająć. To jest po prostu ogromny skarb - mówi Piotr Gąsowski.

Tego, że nie boi się wystąpień publicznych, Julia Gąsowska udowodniła już dwa lata temu, gdy wraz z mamą wzięła udział pokazie mody podczas Warsaw Fashion Street. Dziewczynka bardzo pewnie czuła się, kiedy towarzyszyła Annie Głogowskiej na wybiegu.

Newseria Lifestyle

Tagi: córka, dzieci, Piotr Gąsowski, zainteresowania

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter