a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Paulina Sykut: Nie mam sztabu stylistów

2015-02-27
Paulina Sykut: Nie mam sztabu stylistów

Paulina Sykut sama dba o swój wizerunek i nie korzysta z pomocy stylistów. Przy wyborze kreacji radzi się męża, tylko jemu ufa bowiem bezgranicznie. Lubi także współpracować z projektantami przed szczególnie ważnymi imprezami.

Kreacje Pauliny Sykut z czerwonego dywanu wzbudzają zachwyt zarówno internautów, jak i stylistów. Gwiazda telewizji Polsat na wielkie wyjścia wybiera najczęściej długie suknie, podkreślające jej idealną sylwetkę. Bardzo umiejętnie dobiera też dodatki, szczególnie chętnie wkłada niebanalną biżuterią, zawsze zestawioną z suknią o prostym kroju. - Po prostu polubiłam modę i zyskałam do niej dystans, pewnie przez to, że lubię patrzeć na to, co dzieje się w świecie mody. Myślę też, że z wiekiem kobiety zyskują dystans do siebie. Polubiłam modę z wzajemnością, poza tym lubię się przygotowywać do wielkich gal, bo wieczorowe sukienki są piękne i te przygotowania są zawsze bardzo magiczne - mówi Paulina Sykut w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Gwiazda sama pracuje nad swoim wizerunkiem i nie korzysta z porad stylistów. Przy wyborze kreacji chętnie radzi się natomiast swego męża. - Jeżeli mój mąż powie, że dobrze wyglądam i że wszystko leży super, to wiem, że tak jest, bo w zasadzie jest to jedyna osoba, której mogę bezgranicznie ufać i która nie skłamie, jeżeli sukienka układa się nie tak, jeśli jest źle skrojona i trzeba ją poprawić. Mąż jest moim głównym doradcą - mówi Paulina Sykut.

Prezenterka przyznaje jednak, że przed szczególnie ważnymi imprezami chętnie współpracuje z projektantami. Do jej ulubionych polskich marek należy m.in. Bohoboco i Laurelle, której jest ambasadorką. W różowej, koronkowej sukni marki Laurelle Sykut pojawiła się na tegorocznej Gali Dobroczynności, wzbudzając zachwyt dziennikarzy i stylistów. Większość z nich uznała, że pogodynka wygląda w niej jak gwiazda Hollywood. - Zawsze staramy się z projektantami stworzyć coś wyjątkowego i tak też było z tą ostatnią galą. Sukienka powstawała jakiś czas, rozmawialiśmy i przykładaliśmy materiały. Lubię się bawić modą i wyglądać dobrze - mówi Paulina Sykut.

Prezenterka ostatnio chętnie wkłada kreacje, które eksponują jej szczupły brzuch. Zdaniem gwiazdy, ubranie powinno być przede wszystkim dostosowane do okoliczności. Ona sama bardzo lubi luz i jeśli tylko sytuacja na to pozwala, chętnie wybiera nieco mniej formalne kreacje. Na co dzień ubiera się wyłącznie na luzie, lubi bowiem czuć się wygodnie. Prezenterka nie ma osoby, na której by się wzorowała, jej zdaniem każda kobieta powinna samodzielnie kreować własny wizerunek. Przyznaje natomiast, że lubi śledzić modowe trendy i nowości. - Uważam, że jeśli będziemy uznawali za nasz wzór tylko jedną osobę i będziemy chcieli wyglądać dokładnie tak, jak ta osoba, to znajdziemy się w ślepej uliczce. To nie jest ten kierunek - powinniśmy szukać swojego, dlatego nie ma polskiej gwiazdy, na której się wzoruję. Obserwuje to, co dzieje się na świecie, a możliwości są duże, bo wszystko jest w Internecie - mówi Paulina Sykut.

Newseria Lifestyle

Tagi: moda, Paulina Sykut, styliści

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
Monika2016-12-08, 10:12

Paulina piękna, suknia piękna.. Czegóż chcieć więcej! :)


Daria2016-11-25, 08:21

Paulina jak zawsze w cudownej kreacji! :)


Ela2016-08-10, 11:37

najlepiej Paulina wygląda w sukniach od Laurelle


Sara2016-08-09, 13:59

Paulina wygląda prześlicznie we wszystkich kreacjach jakie ma a najbardziej podoba mi się w kreacjach od Laurelle


Klaudia2016-06-10, 10:44

Stylisci stylistami, ale kreacje to Paulina ma zjawiskowe! Ekstra!


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter