a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Patricia Kazadi: w duchu wciąż jestem dzieciakiem

2015-05-10
Patricia Kazadi: w duchu wciąż jestem dzieciakiem

Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

Patricia Kazadi od 2011 r. jest gospodynią programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" na antenie telewizji TVN. Była także prowadzącą talent show "X Factor" w tej samej stacji. Gwiazda twierdzi, że są to zupełnie różne formaty telewizyjne, dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu. - Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, ale łączy się ona ze śpiewaniem, graniem na instrumentach i tańcem. Nie wybierałabym pomiędzy tymi programami - mówi Patricia Kazadi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Kazadi twierdzi, że obecna edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" ma wyjątkowo wysoki poziom. Biorą w niej udział osoby niezwykle utalentowane tanecznie, a jednocześnie obdarzone charyzmą. Zdaniem wokalistki, do wygrania tego typu talent show same zdolności nie wystarczą - potrzebna jest też wyjątkowa osobowość. Kazadi przypomina, że w kilku edycjach "You Can Dance - Po prostu tańcz" i "X Factora" brali udział niezwykle utalentowani artyści, którzy nie dotarli jednak do finału, podczas gdy mniej zdolni, ale obdarzeni ciekawą osobowością zachodzili wysoko. - Jest ogromnie wysoki poziom, myślę, że najwyższy dotychczas, jeżeli chodzi o poziom taneczny i ich kwalifikacje. Do tego mają niesamowite osobowość. Nie ma czegoś takiego, że ktoś świetnie tańczy, ale do końca nie wiemy, jaki jest, albo czy będzie taki telewizyjny, jak to się mówi, czy nie. Tutaj wszyscy są gotowi do tego, żeby pokazać się na waszych ekranach w pełnej okazałości - mówi Patricia Kazadi.

Wokalistka chętnie promuje utalentowanych młodych ludzi. Uczestników "You Can Dance - Po prostu tańcz" często zaprasza do udziału w tanecznym show podczas swoich koncertów. Zapewnia jednak, ze kibicuje wszystkim uczestnikom programów typu talent show, nie ważne jest bowiem dla niej to, jaki mają talent, ale czy mają pasję i pomysł na siebie. - To nie jest kwestia tego, czy śpiewają, czy tańczą, czy grają na instrumencie, czy malują, ja się utożsamiam po prostu z ludźmi młodymi, którzy mają pasję, chcą spełniać swoje marzenia, walczą o te swoje marzenia i są gotowi do poświęceń, bo mają wizję tego, co chcą robić. Ja takim dzieciakiem byłam, dalej jestem w serduchu, więc czuję ogromną więź z nimi. Nieważne, co dokładnie robią zawodowo - mówi Patricia Kazadi.

Zdaniem wokalistki taniec jest nieodłączna częścią występów artystów tworzących muzykę pop. - Na koncertach oczywiście są to choreografie, mam zawsze oprawę taneczną i najczęściej są to właśnie uczestnicy poprzednich edycji "You Can Dance". Jeżeli chodzi o mój taniec, to ja już raczej tylko na imprezach. I raczej są to ruchy spontaniczne, nawet nazwałabym je odruchami - mówi Patricia Kazadi.

Program "You Can Dance - Po prostu tańcz" można oglądać w poniedziałki, o godz. 21.30, na antenie telewizji TVN.

Newseria Lifestyle

Tagi: muzyka, Patricia Kazadi, taniec, You Can Dance

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter