a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie

2017-02-26
Paprocki&Brzozowski, czyli badania genetyczne w modzie

Ta metoda staje się coraz modniejsza wśród gwiazd, które nie tylko chcą świetnie się prezentować, ale również jak najdłużej być w znakomitej formie. Wśród nich znalazł się także duet Paprocki&Brzozowski, prekursorzy najnowszych trendów.

Sławni projektanci tworzą kreacje na najwyższym poziomie i dbają o każdy najmniejszy detal. To czyni ich jednymi z najlepszych w branży. Nic zatem dziwnego, że do kwestii związanych ze zdrowiem oraz wyglądem podchodzą z równym profesjonalizmem. Podczas pokazu swojej najnowszej kolekcji, pt. „Julia's not dead" wiosna-lato 2017 odebrali zestawy do badań genetycznych od firmy Vitagenum.

Na podstawie wyników testów specjaliści z laboratorium w Lublinie wskażą im, co zrobić, by jeszcze lepiej zadbać o swoje ciało i skórę, jaka dieta czy aktywność fizyczna najlepiej im służy. - Ważna jest każda nawet najmniejsza cząstka, która decyduje o tym kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Badania genetyczne pozwalają sprawdzić niemal każdy obszar związany z naszym zdrowiem i urodą, np. jakie produkty są dla nas najlepszym źródłem witamin, jak opracować optymalny plan treningowy, jak wzmocnić strukturę kolagenową skóry, jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą, jak radzić sobie z nietolerancją pokarmową, jak poprawić swoją odporność i wiele innych -  mówi dr inż. Tomasz Czernecki, dietetyk genetyczny, jeden z niewielu w Polsce specjalistów od nutrigenomiki i współzałożyciel laboratorium Vitagenum. - To nie koniec możliwości. Dzięki testom DNA możemy dowiedzieć się jak radzić sobie ze stresem, a nawet w jakiej pracy mamy predyspozycje, aby odnieść największy sukces. Sprawdzimy też w jakim kierunku powinniśmy rozwijać swoje talenty czy jak geny wpływają na kształtowanie naszych relacji z innymi ludźmi.

Jak widać badanie genetyczne można idealnie dopasować do swoich potrzeb. Zupełnie jak wyjściową sukienkę. Końcowy efekt będzie podobny. Jeśli zastosujemy się do wskazówek z testów DNA tak samo dokładnie jak np. do rad stylistki, będziemy zachwycać wyglądem i doskonałym samopoczuciem. Nic zatem dziwnego, że badania genetyczne są w modzie!

Vitagenum było partnerem pokazu najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. Wydarzenie doskonale odzwierciedlało hasło marki „Lepsze życie dzięki DNA". Badania oferowane przez laboratorium, podobnie jak kreacje zaprojektowane przez duet słynnych projektantów, gwarantują najwyższy komfort i idealnie dopasowane rozwiązania, dzięki którym można sprawić, że codzienność będzie jeszcze przyjemniejsza.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter