a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Omenaa Mensah: wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze

2017-07-15
Omenaa Mensah: wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze

Gwiazda TVN ma za sobą letnią fascynację z młodości, ale dzisiaj nie jest zwolenniczką wakacyjnych romansów. Jej zdaniem tego typu przelotne relacje rzadko znajdują szczęśliwy finał.

Zdaniem wielu psychologów wakacje to czas, w którym ludzie często dają sobie większą wolność zarówno w kwestiach finansowych, jak i obyczajowych. Z urlopów przywożą wówczas nie tylko wspomnienia odwiedzanych miejsc, lecz także letnich romansów. Omenaa Mensah również ma za sobą wakacyjną fascynację z dawnych czasów, nie określa jej jednak mianem miłości, lecz tylko znajomości.

- Nie nazywałabym tego miłością, bardziej znajomością. W sferze romantycznej, w sferze marzeń i niespełnionej miłości - w tym kierunku mogłabym podróżować, bo wakacyjne miłości nigdy nie kończą się dobrze - mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dziennikarka należy do gwiazd, które chronią swoje prywatność przed opinią publiczną. Nie zdradza więc, czy obecnie w jej życiu jest miejsce na miłość. Twierdzi, że promienny wygląd i pozytywne nastawienie do świata zawdzięcza satysfakcji ze swoich życiowych osiągnięć. Uważa się bowiem za kobietę spełnioną. W Ghanie rozpoczęła budowę szkoły dla dzieci ulicy.

- Staram się być uśmiechnięta i zadowolona. Jest tyle tragedii dookoła, że jeśli się na to popatrzy, to wstyd jest narzekać - mówi Omenaa Mensah.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter