a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Olga Kalicka zatańczy w turnieju tańca. Jest partnerem będzie wicemistrz świata

2017-08-28
Olga Kalicka zatańczy w turnieju tańca. Jest partnerem będzie wicemistrz świata

Taniec jest tym, co mnie uwalnia, tym, co naprawdę kocham i dlatego postanowiłam to kontynuować - podkreśla Olga Kalicka. Za miesiąc aktorka zamierza wziąć udział w turnieju Pro-Am Warsaw International Dance Championships & Gala Ball. By dobrze wypaść na parkiecie, Kalicka ćwiczy po kilka godzin dziennie pod okiem wicemistrza świata. Ma też nadzieję, że podczas tanecznych zmagań będzie mogła wykorzystać umiejętności zdobyte w 6. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

- Mam dużo marzeń do spełnienia, przede wszystkim chciałabym zagrać w filmie i mam nadzieję, że niebawem to się wydarzy. Oprócz tego staram się też dążyć do spełnienia jednego z głównych marzeń, jakim jest wzięcie udziału w turnieju tańca - mówi agencji Newseria Olga Kalicka, aktorka.

Okazja ku temu będzie już niebawem. Aktorka właśnie przygotowuje się do turnieju Pro-Am Warsaw International Dance Championships & Gala Ball, który odbędzie się 16 września.

- Jest to turniej tańca towarzyskiego, gdzie w parze jedna osoba jest zawodowym tancerzem, a druga amatorem. Mam już niesamowitego partnera - wicemistrza świata, który mnie wszystkiego uczy, dzielnie się przygotowujemy, trenujemy codziennie. Mam nadzieję, że będzie to ciekawe doświadczenie - mówi Olga Kalicka.

Kalicka podkreśla, że taniec jest dla niej najlepszym antidotum - pozwala się odprężyć, zapomnieć o problemach, wyrazić różnorodne emocje i znaleźć w sobie takie pokłady energii, o których istnieniu nawet nie miała pojęcia.

- Od dziecka byłam artystyczną duszą. Taniec zawsze był obecny w moim życiu i zawsze był największym niespełnionym marzeniem. Potem pojawiło się aktorstwo i ten taniec schodził nieco na dalszy plan, aż pojawił się „Taniec z gwiazdami", który po raz kolejny dał mi do zrozumienia, że taniec jest tym, co mnie uwalnia, tym, co naprawdę kocham i dlatego postanowiłam to kontynuować - podkreśla Olga Kalicka.

W 6. edycji show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Olga Kalicka w parze z Rafałem Maserakiem zajęli drugie miejsce. Aktorka czuła pewien niedosyt, ale jej miłość do tańca nie zakończyła się razem z programem, dlatego postanowiła wrócić na parkiet i kontynuować swoją przygodę.

- Nigdy wcześniej przed programem nie próbowałam tańca towarzyskiego, będąc w programie poczułam, że to coś fajnego, nowego i innego. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko zapomniałam i staram się rozwijać to, czego nauczyłam się podczas programu - mówi Olga Kalicka.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter