a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 23 września 2018
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Odeta Moro: Mam powakacyjną depresję. Trudno mi się rano wstaje, trudno się myśli

2017-10-07
Odeta Moro: Mam powakacyjną depresję. Trudno mi się rano wstaje, trudno się myśli

Dziennikarka przyznaje, że trudno się jej przestawić z trybu wakacyjnego na tryb pracy. Czuje się przytłoczona obowiązkami, a działanie na pełnych obrotach wymaga sporej samodyscypliny i dobrej organizacji czasu. Psychologowie podkreślają, że osoba po urlopie potrzebuje przynajmniej dwóch tygodni, by przyzwyczaić się do nowego trybu życia.

Zdaniem dziennikarki nie lada sztuką jest dobre zorganizowanie urlopu, ale jeszcze większą - bezbolesny powrót po nim do codziennych obowiązków i porannego wstawania.

- Mam powakacyjną depresję. Wróciłam do pracy z wielką przyjemnością, bo ją kocham, natomiast nie ukrywam, że trudno się rano wstaje, trudno się myśli i planuje, trudno się przyzwyczaja do tego, że tych obowiązków jest tak dużo, bo w wakacje jest ich dużo mniej. Teraz wszystko jest trochę inne. To są rzeczy, które na początku przerastają, ale potem wchodzi się w rytm, więc zaraz pewnie i ja w niego wejdę - mówi agencji Newseria Odeta Moro, dziennikarka.

Moro podkreśla, że jest miłośniczką zdrowego stylu odżywiania i dobre nawyki stara się wpajać swoim najbliższym. To jednak wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, na które trzeba zarezerwować czas.

- Trzeba zrobić zakupy, pamiętać, że jutro do szkoły też coś musi być w śniadaniówce. Moja córka nienawidzi kanapek, ale lubi zabierać ze sobą konkretne dania. Je też w domu śniadanie, bo to ważne - mówi Odeta Moro.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter