a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Natalia Szroeder przeprowadziła się do Warszawy. Wokalistka: na razie chłonę klimat

2015-08-12
Natalia Szroeder przeprowadziła się do Warszawy. Wokalistka: na razie chłonę klimat

Natalia Szroeder została warszawianką. Wokalistka przeprowadziła się do stolicy ze względu na liczne obowiązki zawodowe w tym mieście, m.in. udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Powoli przyzwyczaja się do życia w nowym miejscu, choć jeszcze czuje się zagubiona. Na razie chłonie klimat i uczy się poruszać po mieście metrem.

Natalia Szroeder urodziła się i wychowała we wsi Parchowo w województwie pomorskim. Twierdzi, że długo opierała się pomysłowi przeprowadzki do Warszawy, jednak nadmiar obowiązków zawodowych w stolicy sprawił, że zmieniła zdanie. Nie byłaby bowiem w stanie dojeżdżać z Kaszub tak często, jak jest to obecnie konieczne. W Warszawie wokalistka mieszka od miesiąca i powoli przyzwyczaja się do życia w nowym miejscu.

- Na razie chłonę klimat, cały czas się wdrażam w to wszystko. Potrafię się poruszać metrem, więc to jest okej. Poza tym bardzo lubię Warszawę, zawsze lubiłam i klimat mi odpowiada, ale jako mieszkanka jestem jeszcze trochę zagubiona - mówi Natalia Szroeder agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalistka w Warszawie zaangażowana jest w kilka projektów, jednak głównym powodem przeprowadzki był udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Udział w tym przedsięwzięciu wymaga bycia na miejscu cały czas i nieustannej dostępności. Gdybym była na Kaszubach, to nie byłabym w stanie temu sprostać. Mamy dużo treningów, praktycznie każdego dnia dzieje się coś związanego z programem - mówi Natalia Szroeder.

W warszawskim studiu wokalistka nagrywa też swoją nową płytę. Prace nad krążkiem są bardzo intensywne, zwłaszcza że jego premiera była kilkakrotnie odkładana, a Szroeder - jak twierdzi - z utęsknieniem czeka na to, aż album się ukaże. Wakacje wokalistka spędza więc bardzo pracowicie, cały czas bowiem także koncertuje.

- To jest taki okres w roku, na który się czeka przez wiele miesięcy, żeby w końcu mieć taki bezpośredni kontakt z publicznością, który jest chyba najcenniejszy. Stoisz na scenie, a pod nią słuchacze, którzy czekali na to, żeby cię zobaczyć i żeby z tobą zaśpiewać - mówi Natalia Szroeder.

Wokalistka nie ukrywa, że okres wakacyjny wymagał od niej dużo pracy, poświęceń i bardzo dawno nie odwiedzała rodzinnego domu. Cieszy się jednak, że w jej życiu dzieje się wiele ciekawych rzeczy.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Natalia Szroeder przeprowadzka, Natalia Szroeder Warszawa, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter