a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Natalia Siwiec: mama zawsze chciała zobaczyć mnie w białej sukni, dlatego będziemy mieli ślub w Polsce

2016-01-15
Natalia Siwiec: mama zawsze chciała zobaczyć mnie w białej sukni, dlatego będziemy mieli ślub w Polsce

Modelka zawsze wiedziała, że chce wziąć ślub w Polsce. Twierdzi, że oboje z Mariuszem Raduszewskim są staroświeccy i chcą mieć tradycyjne wesele. Modelka chce też spełnić marzenie swojej mamy o ujrzeniu córki w sukni ślubnej. Nie zdradza daty ani miejsca ceremonii, chce bowiem by była to prywatna uroczystość, tylko dla rodziny i przyjaciół, bez obecności mediów.

Natalia Siwiec wyszła za mąż za Mariusza Raduszewskiego w 2012 roku w Las Vegas. Na skromnej ceremonii obecna była tylko para przyjaciół państwa młodych. Modelka i jej mąż nie zalegalizowali ślubu w Polsce, zatem w świetle polskiego prawa nie są małżeństwem. Modelka twierdzi, że ceremonia w Las Vegas była dla niej wyjątkowym przeżyciem, już wtedy wiedziała jednak, że ponownie stanie na ślubnym kobiercu w Polsce.

- Jesteśmy trochę staroświeccy i nasze rodziny też są bardzo tradycyjne, więc mama od zawsze mówiła: mam nadzieję, że będę mogła być na twoim ślubie i będę mogła cię oglądać w białej sukni, bo to jest niezwykłe przeżycie dla mamy, zresztą w ogóle dla rodziców - mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Organizację ceremonii ślubnej oraz wesela modelka powierzyła profesjonalistom w tej dziedzinie. Twierdzi, że sama nie potrafi organizować tego typu imprez, woli więc, by ktoś ją w tym wyręczył. Nie zdradza jednak ani daty, ani miejsca, w którym odbędzie się jej ślub. Pragnie bowiem, by uroczystość miała możliwie jak najbardziej prywatny charakter. Modelka nie planuje też ślubnych sesji zdjęciowych dla znanych czasopism lifestyle'owych.

- Chcę, żeby to było takie mimo wszystko bardzo nasze. Oczywiście różnie to bywa, jak się jest w show-biznesie, ale mam nadzieję, że zostanie to jak naszą prywatną sprawą - mówi Natalia Siwiec.

Modelka twierdzi, że na uroczystość zaprosiła sporą liczbę osób - wśród gości znajdą się członkowie rodzin jej i jej męża oraz liczni przyjaciele. To właśnie z myślą o najbliższych Natalia Siwiec organizuje wesele - ma nadzieję, że rodzina i przyjaciele potraktują je jak zwieńczenie miłości Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego.

- Miło będzie się spotkać z przyjaciółmi i myślę, że każda kobieta chce jednak iść w takiej białej, pięknej sukni, chce podzielić się tym wspaniałym momentem z rodziną - mówi Natalia Siwiec.

Gwiazda ma nadzieję, że zachowa luźne podejście do czekającej ją ceremonii i nie zestresuje się przed samym ślubem. Liczy, że w opanowaniu ewentualnych nerwów pomoże jej rodzina.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Natalia Siwiec ślub, suknia ślubna, wesele

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter