a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Natalia Siwiec: dużo pomaga się zwierzętom, dlatego ja skupiam się na potrzebujących ludziach

2016-02-01
Natalia Siwiec: dużo pomaga się zwierzętom, dlatego ja skupiam się na potrzebujących ludziach

Od pomagania zwierzętom jest Joanna Krupa - uważa Natalia Siwiec. Ona sama również nie pozostaje obojętna na krzywdę zwierząt, woli się jednak skupiać na pomaganiu potrzebującym ludziom. Porusza ją przede wszystkim los dzieci i osób bezdomnych.

Natalia Siwiec chętnie angażuje się w działalność dobroczynną. Brała udział m.in. w imprezie One Day na rzecz podopiecznych domów dziecka, wspierała fundację Mam Marzenie, która pomaga spełnić marzenia dzieci z chorobami zagrażającymi życiu, została także ambasadorką kampanii „Dobro wraca", której celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych.

- Bardzo dużo udzielam się charytatywnie, ale nie lubię o tym mówić, poza tym nie robię tego dla poklasku, więc może nie będę mówiła więcej na ten temat - powiedziała Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że niezwykle docenia to, co dostała od życia, czyli zdrowie i karierę zawodową. Dlatego chce pomagać osobom, które nie miały tyle szczęścia co ona. Szczególnie mocno porusza ją krzywda dzieci, ale także osób starszych i bezdomnych.

- Jest tak dużo zła na świecie i tak dużo niesprawiedliwości, że można by długo wymieniać, co mnie rusza. A tak  w ogóle to wszystko mnie rusza, co jest smutne, jak komuś się dzieje krzywda - mówi Natalia Siwiec.

Modelka twierdzi, że nie pozostaje obojętna na krzywdę zwierząt - gdy widzi cierpiące zwierzę także chce mu pomóc. W swojej działalności dobroczynnej postanowiła się jednak skupić na wspieraniu potrzebujących ludzi.

- Od pomagania zwierzętom jest Joanna Krupa, a o ludziach chyba trochę czasami się zapomina, więcej pomaga się zwierzętom, dlatego ja się skupiłam na ludziach - mówi Natalia Siwiec.

Modelka wzięła udział w 17. Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się w styczniu w Auli Politechniki Warszawskiej. Zebrane podczas imprezy pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym dzieciom.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Natalia Siwiec działalność charytatywna, pomoc potrzebującym dzieciom

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter