a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Natalia Janoszek zagra w amerykańskiej produkcji. Za kilka dni ruszają zdjęcia

2017-04-19
Natalia Janoszek zagra w amerykańskiej produkcji. Za kilka dni ruszają zdjęcia

Aktorka będzie kręcić film na pustyni Colorado. Przy tej okazji weźmie udział w słynnym festiwalu muzyki i sztuki Coachella. Będzie mogła zajrzeć za kulisy i poznać ulubione gwiazdy. W maju natomiast Polka wybiera się do Cannes. Podczas festiwalu filmowego promować będzie swój najnowszy film.

Natalia Janoszek zaczynała karierę w show-biznesie od udziału w konkursach piękności, głównie międzynarodowych. Z czasem zajęła się aktorstwem, w lutym tego roku po raz kolejny jednak stanęła do rywalizacji konkursowej. Wzięła udział w odbywającym się na Tajwanie konkursie „Queen of Brilliancy International". Polka znalazła się w finałowej dziesiątce najpiękniejszych uczestniczek, zdobyła również nagrodę specjalną oraz nagrodę Top Talent.

- To był mój 21. konkurs w karierze. Miałam skończyć na 20., ale nie wyszło. Ale, skoro jeszcze mnie zapraszają, to korzystam, bo już moje dni są policzone i kolejne dziewczyny na pewno chciałyby brać udział - mówi Natalia Janoszek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Konkurs na Tajwanie aktorka potraktowała jako ciekawy przerywnik w karierze aktorskiej. Już wkrótce zaczyna bowiem pracę na planie nowego filmu amerykańskiej produkcji. W tym celu wyjeżdża do USA, gdzie weźmie udział w festiwalu muzyki i sztuki Coachella, odbywającym się na pustyni Colorado. Gwiazda nie ukrywa, że cieszy się na ten wyjazd właśnie ze względu na możliwość uczestniczenia w Coachelli.

- Pierwszy raz będę miała okazję pojawić się na festiwalu, za kulisami też gdzieś tam przebywać ze swoimi ulubionymi gwiazdami, których jestem fanką - mówi Natalia Janoszek.

Reżyserem filmu, do którego zdjęcia kręcone będą podczas festiwalu Coachella, będzie Dan Frank, z którym Natalia Janoszek spotkała się dwa lata temu na planie produkcji „The Green Fairy". Aktorka zagra postać drugoplanową. Twierdzi, że główne role dostają w Hollywood głównie artyści, którzy na co dzień mieszkają w Los Angeles i aktywnie się o nie starają. Ona natomiast dzieli swoje życie zawodowe między USA i Indie.

- A później Cannes, bo maj to jest jednak pod znakiem Cannes. W Cannes mój ostatni film „The Chicken Curry Law" będzie miał swoją europejską premierę, więc będę miała okazję znowu pojawić się w Cannes - mówi Natalia Janoszek.

Gwiazda nie ukrywa, że cieszy ją perspektywa wyjazdu do francuskiej stolicy filmu. Twierdzi, że udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes jest dużym przeżyciem dla każdego aktora. W tym roku impreza odbywać się będzie po raz 70.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter