a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Monika Mrozowska: moja córka nadmiar energii wykorzystuje w malarstwie i książkach, a nie głupim szale nastoletnim

2016-06-09
Monika Mrozowska: moja córka nadmiar energii wykorzystuje w malarstwie i książkach, a nie głupim szale nastoletnim

Aktorka twierdzi, że jej najstarsza córka ma już za sobą nastoletni bunt. Obecnie dziewczynka realizuje się w malarstwie, coraz więcej czasu poświęca także na czytanie książek. Monika Mrozowska zaczyna się także zdawać na jej zdanie w kwestii mody - strój na galę Kryształowe Zwierciadła wybrała dla niej właśnie córka.

Monika Mrozowska ma troje dzieci: córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa. Najstarsza, Karolina, w lipcu tego roku skończy 13 lat, od września rozpocznie natomiast naukę w gimnazjum. Aktorka uważa, że córka ma już za sobą okres młodzieńczego buntu i obecnie wchodzi w okres wyciszenia. Po ukończeniu szkoły podstawowej stała się także bardziej ambitna i zaczyna snuć pierwsze plany swojej zawodowej przyszłości.

- Wiem, że do momentu, kiedy będzie robić faktycznie te rzeczy, to pewnie jej się to jeszcze 10 razy zmieni, ale podoba mi się to, że szuka, kombinuje, jest taką dziewczynką, która jest bardzo rozwinięta artystycznie - mówi Monika Mrozowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Karolina jest bardzo uzdolniona malarsko i stara się rozwijać te umiejętności. Aktorka zapewnia, że nie jest to jedynie jej opinia, ale także zdanie zawodowych artystów. Dziewczynka zaczyna także przejawiać zamiłowanie do czytania - jeszcze niedawno niechętnie sięgała po książki, obecnie lubi ukryć się na stryszku i czytać w samotności.

- Jeżeli ten moment buntu przyjdzie, to trudno, taki jest urok tego wieku. Natomiast mam wrażenie, że ona w tej chwili w innych dziedzinach trochę się sprawdza i w innych dziedzinach ten swój nadmiar energii pożytkuje, a nie w takim głupim szale nastoletnim - mówi Monika Mrozowska.

Gwiazda twierdzi również, że najstarszej córce zdarza się doradzać mamie w zakupach odzieżowych. Na gali Kryształowe Zwierciadła 2016 aktorka pojawiła się w stylizacji wybranej właśnie przez Karolinę.

- Byłyśmy w sklepie, stałam przy kasie z sukienką w ręku, natomiast Karolina w tej chwili przybiegła do mnie i powiedziała: mamo, nie, masz wziąć ten kombinezon. I chyba to był trafiony wybór, bo faktycznie dobrze się w nim czuję, a raczej nie byłby taką rzeczą, na którą ja bym zwróciła uwagę - mówi Monika Mrozowska.

Aktorka twierdzi, że pogodzenie roli matki trójki dzieci z bywaniem na imprezach branżowych jest dość trudne. Czasami może sobie jednak na to pozwolić. Obecnie prawie dwuletni syn Mrozowskiej przebywa na wsi pod opieką jej narzeczonego, Karolina jest na tyle duża, aby zająć się 6-letnią Jagodą, aktorka może więc bez problemu pojawić się na czerwonym dywanie.

- Nie nazywałabym tego też wyrywaniem się. Bo ja równie chętnie spędziłabym ten wieczór z nimi. Ale chyba kobiecie potrzebna jest taka różnorodność, bez względu na to, czy ma trójkę dzieci, czy tych dzieci nie ma wcale - mówi Monika Mrozowska.

Gwiazda twierdzi, że od czasu do czasu lubi się pojawiać na branżowych imprezach, nie jest to jednak dla niej cel sam w sobie. Nie przywiązuje do tego wagi - twierdzi, że nie jest kobietą, która tydzień wcześniej szukałaby odpowiedniej kreacji, a w dniu imprezy spędzała godziny na makijażu i układaniu fryzury.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: córka Karolina, dzieci, imprezy, Monika Mrozowska

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter