a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 20 września 2018
Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Michel Moron: Grażyna Kuroń jest mega dziewczyną i świetnie gotuje

2017-10-21
Michel Moron: Grażyna Kuroń jest mega dziewczyną i świetnie gotuje

W nowej edycji "MasterChefa" jest więcej luzu i zabawy - twierdzi restaurator. Jego zdaniem jest to zasługa nie tylko trójki jurorów o wesołym usposobieniu, ale także ciekawych uczestników. Michel Moron zapewnia też, że nie ma swojego faworyta do zwycięstwa, choć podziwia zdolności kulinarne Grażyny Kuroń.

6. edycja programu "MasterChef" wystartowała 10 września. Jurorami kulinarnego show stacji TVN po raz kolejny zostali: Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moron, którzy zgodnie twierdzą, że współpraca ta jest dla nich źródłem ogromnej satysfakcji. Wszyscy troje traktują ją nie tylko jako jeden z obowiązków zawodowych, ale przede wszystkim jako dobrą zabawę.

- Jest zabawa, musi być, dopóki nagranie Masterchef będzie zabawą dla nas, dla uczestników, mimo że to poważny konkurs, dopóty tak będzie, będzie udanie - mówi Michel Moron agencii informacyjnej Newseria Lifestyle.

Restaurator przyznaje również, że w obecnej edycji kulinarnego show jest więcej śmiechu niż w poprzednich sezonach, a atmosfera na planie jest znacznie luźniejsza. Przyznaje, że zarówno on, jak i Magda Gessler i Ania Starmach lubią się śmiać i robić żarty, w czym nie ustępują im niektórzy uczestnicy programu. Mimo rywalizacji wielu z nich zachowuje niezwykłą pogodę ducha i dowcipne usposobienie. Michel Moron twierdzi, że pomysły części uczestników są tak zabawne, że jurorzy nie są w stanie zachować powagi.

- Widzowie będą zaskoczeni, coś innego dzieje się w tej edycji Masterchef, jest więcej luzu, jest dużo uśmiechu, dużo żartu mimo że to poważny program i poważny konkurs, gdzie muszą gotować, w każdym odcinku jest zaskoczenie - mówi restaurator.

Michel Moron przyznaje, że widzi różnice w poziomie umiejętności kulinarnych czternaściorga uczestników. Jego zdaniem co najmniej czwórka amatorów gotowania nie jest dostatecznie przygotowana do rywalizacji o tytuł mistrza kuchni. Restaurator zdaje sobie jednak sprawę, że jest zbyt wcześnie, aby przesądzać o wyniku programu.

- Nawet w dniu finału nie można powiedzieć, kto wygra. To konkurs, wiesz ile może się dziać w konkursie? W trakcie gotowanie tyle może się zepsuć, tyle może się udać, trudno przewidzieć takie rzeczy - mówi juror.

Restaurator przyznaje, że wśród uczestników 6. edycji programu "MasterChef" są osoby, z którymi prywatnie rozumie się lepiej niż z innymi. Zapewnia jednak, że nie ma faworyta.

- Pamiętajmy, że mamy bardzo ciekawych ludzi, była córka Kuronia, która jest mega dziewczyną, lubiłem i lubię ją dalej, świetnie gotuje. Myślę, że to rodzinne - mówi Michel Moron.

Program "MasterChef" można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 na antenie stacji TVN.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter