a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Michał Milowicz: Zawód artysty jest niepewny

2015-01-24
Michał Milowicz: Zawód artysty jest niepewny

- Przede wszystkim jestem artystą, ale muszę zabezpieczyć się na przyszłość - twierdzi Michał Milowicz. Aktor i wokalista od 12 lat jest właścicielem klubu muzycznego Maska, a od 8 zajmuje się także działalnością deweloperską. Obecnie jego firma buduje II etap osiedla w podwarszawskim Piastowie. Milowicz twierdzi, że praca w biznesie nie jest w Polsce łatwa, głównie ze względu na biurokrację, a znane nazwisko nie zawsze ją ułatwia. Zdarza się bowiem, że ludzie specjalnie nie chcą pomóc artyście.

Spółka Milowicz Development powstała w 2006 r. Wybudowała m.in. apartamentowiec na warszawskim Grochowie, w którym wszystkie mieszkania zostały szybko sprzedane. Budynek powstał na działce, którą aktor i jego cioteczne rodzeństwo otrzymali od babci. Na inwestycję zdecydowali się ze względu na dobrą koniunkturę na rynku nieruchomości. Blisko rok trwało załatwianie formalności, prace ruszyły dopiero w 2008 r.

W 2011 r, Milowicz rozpoczął budowę osiedla w podwarszawskim Piastowie, obecnie trwają prace nad II etapem inwestycji. Drugie osiedle nie cieszy się jednak aż takim zainteresowaniem jak pierwsze. Aktor twierdzi, że przyczyną jest przede wszystkim kryzys, który dotknął branżę budowlaną. - Teraz prowadzimy nieustanną walkę, ale kiedy zaczynaliśmy było dobrze, bo to był 2007 . Niestety, później przyszedł kryzys i nastał bardzo niekorzystny czas dla deweloperów. Apanaże jakiekolwiek z tego tytułu dopiero będą wtedy, kiedy wszystko się uda. Ale nie poddajemy się, cały czas walczymy, bo choć konkurencja jest wielka, to już część deweloperów samoistnie odpadła po tym kryzysie. My jeszcze walczymy, nie poddaliśmy się i jako optymista myślę, że damy radę. Wszystko na to wskazuje - mówi Michał Milowicz w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktor zapewnia, że nie ogranicza się do firmowania spółki swoim nazwiskiem, lecz aktywnie w niej pracuje: jest współwłaścicielem i inwestorem. Przyznaje też, że najgorszą częścią pracy w branży budowlanej jest walka z biurokracją. Znane nazwisko natomiast nie zawsze ułatwia tę walkę. - Niektórzy po złości mogą zrobić coś na naszą niekorzyść, inni chcą pomóc, a jeszcze inni po prostu nie mogą, ponieważ sami mają tyle obwarowań i problemów. Pan burmistrz czy pan wójt choć chce pomóc, to nie może, bo ma różne ograniczenia. Tego jest tyle, że ręce opadają - narzeka Milowicz.

Od 12 lat aktor i wokalista jest także właścicielem klubu muzycznego Maska. Jeszcze niedawno starał się bywać w nim jak najczęściej, niemal w każdy weekend. Twierdził, że nie chce być tylko twarzą klubu, lecz także pragnie się integrować z klientami, rozmawiać z nimi i bawić się. Teraz przyznaje, że ze względu na firmę deweloperską musiał ograniczyć bywanie w tym miejscu. Twierdzi, że ma dryg do biznesu, ale przede wszystkim uważa się za artystę, a nie za biznesmena. - Urodziłem, żeby grać i śpiewać, to jest moje powołanie. A działalność deweloperska, jeśli Bóg da, to zapewni mi byt na przyszłość, bo wiadomo przecież, że zawód artysty jest zawodem chwiejnym. Każdy ma swoje 5-10-15 minut, a potem może bardzo długo nie mieć nic, potem znowu może mieć 5 minut. Oczywiście są też tacy, którzy całe życie utrzymują się na jakimś tam poziomie, ale to są wyjątki potwierdzające regułę, że aktorstwo to trochę loteria i ruletka. W związku z tym trzeba jednak mieć jakieś silne filary, dlatego prowadzę Milowicz Development i mam nadzieję, że zabezpieczy mnie to na przyszłość - mówi Michał Milowicz.

Artysta zapowiada także, że po długiej przerwie wraca do komponowania. W 2015 r. planuje wydać nową płytę, skierowaną głównie do kobiet. Milowicz pracuje także nad nowym projektem kabaretowym, nie chce jednak na razie zdradzać szczegółów. Przyznaje, że może poświęcić się pracy artystycznej dzięki pomocy wspólnika w Milowicz Development, który odciąża go w wielu sprawach.

Newseria Lifestyle

Tagi: aktor, biznes, budowlanka, Michał Milowicz

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter