a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Marta Wierzbicka planuje odpocząć w święta. Gotowaniem zajmie się jej mama i siostra

2016-03-24
Marta Wierzbicka planuje odpocząć w święta. Gotowaniem zajmie się jej mama i siostra

Dla Marty Wierzbickiej Wielkanoc to przede wszystkim szansa na odpoczynek. Spędzi ją w wąskim gronie najbliższych osób. Przy świątecznym stole gwiazda serialu „Na Wspólnej" nie zamierza się ograniczać - będzie jadła wszystkie przygotowane przez jej mamę potrawy, z wyjątkiem wędlin. Twierdzi, że dieta wegetariańska doskonale wpływa na jej samopoczucie.

Aktorka ma za sobą pracowitą zimę. Grała w serialu „Na Wspólnej", w którym kreuje postać Oli Zimińskiej, oraz kilku spektaklach teatralnych, m.in. „Kiedy kota nie ma..." i „Dajcie mi tenora" warszawskiego Teatru Capitol. Z tego powodu nie miała czasu zaplanować przygotowań do świąt wielkanocnych, które zamierza spędzić w rodzinnym gronie.

- Niestety, całe przygotowania spadną moją mamę i siostrę. A ja z rodziną, z rodzicami posiedzę sobie i odpocznę - mówi Marta Wierzbicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Marta Wierzbicka na co dzień nie stosuje specjalnej diety, w Wielkanoc także nie zamierza odmawiać sobie świątecznych potraw. Jedyne, z czego zrezygnuje, to wędliny i dania na bazie mięsa. Od pewnego czasu stara się bowiem jeść jak najmniej tego typu potraw.

- W granicach zdrowego rozsądku staram się ograniczyć możliwie jak najbardziej mięso i na razie mi się to sprawdza, po prostu lepiej się czuję, jak nie jem mięsa - mówi Marta Wierzbicka.

Przejście na wegetarianizm w przypadku gwiazdy serialu „Na Wspólnej" nie wynika z potrzeby walki o prawa zwierząt. Aktorka twierdzi, że za jej decyzją stoją przede wszystkim względy zdrowotne.

- Jestem tego zdania, że ideologicznie jedna jednostka nie jest w stanie tego zmienić. Mogę to zrobić dla siebie - mówi Marta Wierzbicka.

Aktorka nigdy nie miała ulubionej potrawy wielkanocnej. Dotyczy to zwłaszcza deserów, jej mama nigdy nie piekła bowiem tradycyjnych mazurków lub serników.

- Lubię, jak tata zrobi żurek, to żurek z jajkiem, ale to takie normalne. Lubiłam zawsze kiełbasę pieczoną z czosnkiem i z cebulą, ale nie jem mięsa - mówi Marta Wierzbicka.

Wegetarianizm aktorki nie obejmuje jajek. Aktorka twierdzi, że w święta chętnie sięgnie po przygotowane na ich bazie potrawy.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Marta Wierzbicka, Wielkanoc 2016

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter