a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Marcelina Zawadzka: W szpilkach jestem wyższa od większości mężczyzn. W mediach wysoki wzrost nie zawsze jest atutem

2015-11-19
Marcelina Zawadzka: W szpilkach jestem wyższa od większości mężczyzn. W mediach wysoki wzrost nie zawsze jest atutem

Marcelina Zawadzka lubi buty na wysokim obcasie. W takim obuwiu jest jednak wyższa od wielu swoich rozmówców, dlatego stara się przybierać takie pozycje ciała, w których wydaje się niższa. Modelka twierdzi, że często daje to nienaturalny efekt. Lubi jednak swój wzrost, przydaje jej się bowiem w pracy w modelingu.

Marcelina Zawadzka jest wysoką kobietą. Ma 1,80 cm wzrostu. Nawet gdy zakłada buty na płaskim obcasie, jest wyższa od wielu mężczyzn. Modelka nie ukrywa jednak, że lubi nosić szpilki, zwłaszcza na oficjalne imprezy lub podczas występów w telewizji. W takich przypadkach stara się ustawiać tak, by nie przewyższać obecnych na wydarzeniu panów.

- Zazwyczaj staram się stanąć w drugim rzędzie, żeby być jednak tą mniejszą osobą. Jednak też lubię na oficjalne wyjścia czy przed kamerą mieć te szpilki i wtedy jestem wyższa od mężczyzn - mówi Marcelina Zawadzka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że nie lubi stwarzać dystansu w stosunku do rozmówcy, a wysoki wzrost może kreować takie wrażenie. Dlatego podczas rozmowy z niższą od siebie osobą Zawadzka stara się ustawiać ciało w takiej pozycji, która zapewni rozmówcy poczucie komfortu.

- Staram się, żeby temu rozmówcy było dobrze i miło i później widzę na wywiadach, że stoję jakoś krzywo. Staram się to wypośrodkować, chociaż nie jest to proste - mówi Marcelina Zawadzka.

Miss Polonia 2011 uważa, że wysoki wzrost ma i wady, i zalety. Przed 2. edycją programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" niektóre media twierdziły, że właśnie wzrost może uniemożliwić Zawadzkiej udział w show. Według nich producentom brakowało równie wysokiego tancerza. W zawodzie modelki, który Marcelina Zawadzka wykonuje od 14 roku życia, wysoki wzrost jest jednak atutem.

- W modelingu wzrost jest plusem, a w mediach to różnie, bo np. w serialach większość osób jest niższa i wtedy rzeczywiście trudno znaleźć partnera takiej kobiecie - mówi Marcelina Zawadzka.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Marcelina Zawadzka szpilki, Marcelina Zawadzka wzrost

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter