a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Magdalena Antosiewicz: dobry styl u kobiety to klasa i elegancja. Można się tego nauczyć

2017-05-15
Magdalena Antosiewicz: dobry styl u kobiety to klasa i elegancja. Można się tego nauczyć

Blogerka lubi bawić się modą i zmieniać swój wizerunek. Uważa, że kobieta stylowa powinna się przede wszystkim dobrze czuć w swojej stylizacji. Zdaniem Antosiewicz klasę i elegancję, które składają się na dobry styl, może wypracować każda kobieta. 

Magdalena Antosiewicz od początku kariery w show-biznesie wzbudza zainteresowanie swoimi stylizacjami. Bywa krytykowana za nietrafione wybory, Daniel Jacob Dali uważa ją natomiast za najlepiej ubraną polską blogerkę modową. Autorka bloga Thirty Fashion nie ukrywa, że lubi bawić się modą i nie przywiązuje się do jednego stylu ubierania.

- Raz lubię być elegancka, raz szalona. Kocham kolory. Dla mnie są zasady, że impreza musi się kojarzyć z daną stylizacją, która pasuje do danej imprezy - mówi Magdalena Antosiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka uważa, że dobry styl to przede wszystkim klasa i elegancja. Kobiety stylowe powinny jednak nie tylko świetnie się ubierać, lecz także dobrze czuć się w każdej wybranej przez siebie stylizacji. Gwiazda zapewnia też, że styl nie jest wrodzoną cechą wybranych kobiet - każda pani może go samodzielnie wypracować.

- Na pewno kobieta też się z tym rodzi, ale odpowiednio pracując, możemy na to zapracować - mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka bardzo dba o swój wizerunek, nie oznacza to jednak, że na wybieranie stylizacji i robienie makijażu poświęca dużo czasu, nawet przy wyjściach na duże imprezy branżowe. Najczęściej zajmuje jej to ok. 2 godzin, zdarza się jednak, że jest gotowa do wyjścia znacznie szybciej. Nie zawsze może sobie pozwolić na dłuższe przygotowania.

- Dzisiaj byłam gotowa w dosłownie chwilę, nie byłam nawet u fryzjera, szybki make-up. Jak jest wielkie wyjście, ważny pokaz, więc standardowo: godzina fryzjer, godzina make-up - mówi Magdalena Antosiewicz.

Blogerka twierdzi, że nie zawsze z wyprzedzeniem przygotowuje stylizację na dużą imprezę. Zdarza się, że w ostatniej chwili decyduje, co na siebie założy.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter