a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 23 września 2018
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Magda Steczkowska: uwielbiam rozmawiać z nastolatkami i dużo się od nich uczę

2015-09-04
Magda Steczkowska: uwielbiam rozmawiać z nastolatkami i dużo się od nich uczę

Wokalistka podkreśla, że jako matka trzech córek w różnym wieku ma dobry kontakt zarówno z dziećmi, jak i z młodzieżą. Na co dzień styka się z ich problemami, doradza, pomaga, a jednocześnie sama czerpie z ich wiedzy, choćby dotyczącej korzystania z nowych technologii. Magda Steczkowska przyznaje, że te doświadczenia pomagają jej w kontaktach z uczestnikami muzycznego show „Aplauz, Aplauz!", w którym jest trenerem śpiewu.

Steczkowska tłumaczy, że współcześni nastolatkowie mają zupełnie inne spojrzenie na świat niż ci sprzed dekady. Są otwarci na nowe doświadczenia i łatwiej radzą sobie ze stresem.  Występ w programie telewizyjnym to dla nich frajda i szansa, by pokazać swoje umiejętności większemu gronu.  

- Oni po prostu żyją w trochę innym świecie, niż my żyliśmy, a jednocześnie można z nimi porozmawiać jak z ludźmi dorosłymi i to jest cudowne. Ja się od nich bardzo dużo uczę. Dlatego uwielbiam rozmawiać z młodzieżą i myślę, że to się przekłada na to, co się dzieje na backstage'u podczas programu. Mamy uczestników w różnym wieku. Widać ten przekrój, to jak różne oni mają problemy - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magda Steczkowska, wokalistka.

Piosenkarka przyznaje, że z przyjemnością przyjęła propozycję udziału w programie „Aplauz, Aplauz!", w którym będą rywalizować rodzinne duety złożone z dzieci/nastolatków i dorosłych. Może się dzielić z nimi swoją muzyczną wiedzą, a także wymieniać spostrzeżenia z innymi rodzicami i korzystać z ich doświadczeń wychowawczych.

To jest niezwykle pouczające. Rozmowy z rodzicami są zawsze bardzo ciekawe. Wymieniamy się radami na temat wychowywania dzieci. Wymieniamy swoje poglądy i dzielimy się przepisami, bo ja na przykład uwielbiam piec ciasta - opowiada Steczkowska.

Wokalistka ma trzy córki: 13-letnią Zosię, 6-letnią Michalinę i 4-letnią Antosię. Dziewczynki od najmłodszych lat przejawiają zdolności muzyczne.

- Mam bardzo uzdolnione dzieci, z czego się ogromnie cieszę. Uzdolnione muzycznie, bo i Zosia, i Michalinka mają bardzo dobry słuch i uwielbiam podsłuchiwać, jak one śpiewają, one zamykają się w pokojach, a ja stoję pod ich pokojami z uchem przyciśniętym do drzwi - mówi Magda Steczkowska.

Steczkowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu zawodowym. Poza nagraniami do nowego muzycznego show TVN-u piosenkarka intensywnie pracuje nad swoją kolejną płytą. Niebawem będzie można posłuchać pierwszego singla, wykonanego w duecie z Jakubem Molędą. Cały album ma trafić do sprzedaży na przełomie października i listopada.

- Moje dzieciaczki bardzo lubią śpiewać, ale nie przepadają jak śpiewa mamusia. Wolą, jak śpiewam z płyty, niż jak śpiewam na żywo. Jestem po prostu tym faktem załamana. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale kołysanki lubią i z tego się cieszę - podkreśla Magda Steczkowska.

Wokalistka dodaje, że czuje się spełniona zarówno w sferze prywatnej, jako żona i matka, jak i w sferze zawodowej, jako wokalista. Swoimi spostrzeżeniami na różne tematy dzieli się z fanami za pośrednictwem bloga Kocham cię życie.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: "Aplauz, aplauz!", Magda Steczkowska, piosenkarka, program muzyczny, show, trener wokalny, wokalistka

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter