a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Leszek Stanek: Najbardziej wystrzałowa impreza w moim życiu to moja osiemnastka

2017-11-16
Leszek Stanek: Najbardziej wystrzałowa impreza w moim życiu to moja osiemnastka

10. i 18. urodziny to najlepsze imprezy, na jakich bawił się aktor. W pamięć zapadła mu zwłaszcza osiemnastka - jako pierwsza prawdziwie dorosła impreza w jego życiu.

Leszek Stanek ma za sobą wiele imprez, zarówno tych oficjalnych, show-biznesowych, jak i prywatnych, podczas których bawił się wyłącznie w gronie przyjaciół. Tancerz jest zdania, że każda z nich była warta zapamiętania, zawsze bowiem można znaleźć pozytywne aspekty sytuacji, jak i jej mniej przyjemne strony.

- Do każdej imprezy można się doczepić i w każdej imprezie znaleźć coś, co warto zapamiętać, o ile się pamięta - mówi Leszek Stanek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Są jednak imprezy, które szczególnie zapadły artyście w pamięć. Za najbardziej wystrzałową zabawę uważa imprezę zorganizowaną z okazji ukończenia 18 roku życia. Była to zarazem pierwsza prawdziwie dorosła zabawa w jego życiu.

-  Wtedy człowiek jest już przecież taki dorosły, zaczyna pić mocny alkohol bez popicia, wszyscy wiemy, jak to się później kończy, kolorowo, wystrzałowo -  mówi Leszek Stanek.

Tancerz miło wspomina również świętowanie swoich 10. urodzin. Bawił się wówczas wyłącznie w towarzystwie kilku kolegów, zgodnie ze zwyczajem dziecięce imprezy organizowało się bowiem z podziałem na płcie - dziewczęta i chłopcy bawili się oddzielnie.

- Przyszło kilku kolegów i pamiętam, jak mama musiała zdrapywać pomidory z sufitu. Też była to wystrzałowa impreza mówi Leszek Stanek.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter