a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Lepsza znajomość angielskiego, punktualność i częstsze kontakty z rodziną – to noworoczne postanowienia gwiazd

2016-01-14
Lepsza znajomość angielskiego, punktualność i częstsze kontakty z rodziną – to noworoczne postanowienia gwiazd

Gwiazdy chętnie robią noworoczne postanowienia. W ten sposób chcą zniwelować swoje wady lub poprawić sytuację zawodową. W 2016 roku Ada Fijał zamierza przestać się spóźniać. Anna Kerth planuje więcej pracować i spędzać więcej czasu z bliskimi. Olga Borys natomiast zamierza poprawić znajomość języka angielskiego.

Liczne badania opinii publicznej pokazują, że noworoczne postanowienia robi co roku zdecydowana większość Polaków. Są wśród nich także gwiazdy, m.in. Ada Fijał. W 2016 roku aktorka zamierza ograniczyć swoją tendencję do ustawicznego spóźniania się. Jej zdaniem jednak nowy rok to nie jest dobry czas na robienie postanowień, ponieważ takie decyzje powinny długo dojrzewać.

- We mnie na razie żadne nowe postanowienie, niestety, nie dojrzało, chociaż mam trochę wad. Jakoś tak się z nimi zaprzyjaźniłam, ale nad tym spóźnianiem to muszę popracować - mówi Ada Fijał agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Postanowienia noworoczne dotyczą przede wszystkim lepszej dbałości o zdrowie. Zdecydowana większość Polaków chce schudnąć lub rzucić palenie. Olga Borys nie ma problemów ani z nadwagą, ani z nałogiem tytoniowym, postanowiła więc zadbać o swoją edukację. W tym roku zamierza szlifować swój angielski. Zapisała się już na prywatne lekcje.

- Są one szyte na miarę, bo wiadomo, że nasze zajętości są po prostu tak szalenie nieregularne, że trudno byłoby się zapisać na taki regularny kurs - mówi Olga Borys.

Aktorka ubolewa, że należy do tej grupy Polaków, którym zazwyczaj nie udaje się wytrwać w noworocznych postanowieniach. W jej przypadku przyczyną niepowodzeń zazwyczaj jest brak czasu - to właśnie nadmiar obowiązków przeszkodził jej w regularnym uczestniczeniu w zajęciach z jogi. Gwiazda wierzy jednak, że w tym roku będzie inaczej.

- To nie są takie postanowienia, jakby to nazwać, błahe, to raczej jest rzecz, która jest potrzebna w życiu, więc mam zamiar wytrwać - mówi Olga Borys.

Noworoczne postanowienia zrobiła także Anna Kerth. Dotyczą one zarówno życia zawodowego, jak i osobistego, choć są mało konkretne. Aktorka twierdzi też, że są bardzo podobne do postanowień z poprzednich lat.

- Jak najwięcej pracy, jak najwięcej przyjaciół, znajomych i fajne kontakty z rodziną - mówi Anna Kerth.

Aktorka twierdzi, że w nowy rok wchodzi z optymistycznym nastawieniem. Nie może się już doczekać co przyniesie jej 2016 rok, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że już 2015 rok był niezwykle udany.

- Bardzo dużo marzeń czy planów się spełniło, również takie podejście dość strategiczne się opłaciło - mówi Anna Kerth.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ada Fijał, aktorka

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter