a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 16 lipca 2018
Imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Krzysztof Gojdź: niektórzy mają pretensje do Małgorzaty Kożuchowskiej, że jest „święta”. Ja cenię ją za to, że jest sobą

2017-01-13
Krzysztof Gojdź: niektórzy mają pretensje do Małgorzaty Kożuchowskiej, że jest „święta”. Ja cenię ją za to, że jest sobą

Do grona znanych pacjentek Krzysztofa Gojdźa należy wiele czołowych polskich gwiazd, m.in. Katarzyna Warnke, Olga Borys, Patrycja Markowska i Maja Ostaszewska. Po urodzeniu dziecka do grona jego klientek dołączyła także Małgorzata Kożuchowska. Gospodarz programu „Niezwykłe przypadki medyczne" twierdzi, że gwiazda serialu „M jak Miłość" to jego ulubiona aktorka. Podkreśla, że ceni ją zarówno jako gwiazdę ekranu, jak i jako człowieka.

- Niektórzy mogą mieć do niej pretensje, że jest „święta", ale to jest jej wybór, to są jej przekonania i absolutnie cenię Małgosię za to, że jest sobą, a nie poddaje się jakimkolwiek krytykom w mediach - mówi dr Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Lekarz podziwia konsekwencję Małgorzaty Kożuchowskiej w budowaniu swojej kariery zawodowej oraz rozwoju duchowym. Dlatego w mediach społecznościowych zachęca wszystkich swoich fanów do głosowania na tę aktorkę w plebiscycie Telekamery 2017. Spośród gwiazd polskiego filmu Krzysztof Gojdź bardzo wysoko ceni również Maję Ostaszewską i Katarzynę Warnke.

Maja Ostaszewska ostatnio też wystawiona na olbrzymi hejt w mediach, głównie w mediach publicznych, dlatego że wypowiada się na temat polityki, na temat aborcji - mówi gwiazdor stacji TVN.

Aktorka bierze aktywny udział w akcjach będących wyrazem sprzeciwu wobec polityki partii rządzącej. Szczerze wypowiada się na temat praw obywatelskich, praw kobiet oraz nienawiści ze strony środowisk prawicowych, której stała się obiektem. Zdaniem Krzysztofa Gojdzia Maja Ostaszewska reprezentuje wiele Polek, które walczą o wolność słowa i wolność wyboru.

- Dlatego cenię Maję absolutnie, popieram jej działania. Maja, nie poddawaj się, po prostu wal tych wszystkich hejterów - mówi lekarz.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: Krzysztof Gojdź, Maja Ostaszewska, Małgorzata Kożuchowska

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter