a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Klaudia Halejcio: zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy

2016-09-14
Klaudia Halejcio: zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy

Aktorka twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej, dzięki niej lepiej buduje kreowane postacie. Jako specjalizację w ramach psychologii gwiazda wybrała seksuologię. 

Klaudia Halejcio z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w popularnym serialu telewizji Polsat „Pierwsza miłość" oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: „Żona potrzebna od zaraz" i „Człowiek dwóch szefów". Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

- Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie ma prawie ani jednego dnia wolnego - mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny.

- Nauczyłam się tego już przez wiele lat pracy, bo wcześniej też grałam, kiedy uczyłam się w szkole. Wiem, że potrafię sobie to wszystko tak zorganizować, żeby było dobrze i na studiach, i w pracy - mówi Klaudia Halejcio.

Gwiazda twierdzi, że po kilku latach nauki jest absolutnie przekonana, że studia te bardzo pomagają jej w pracy aktorki. Dzięki zdobytej wiedzy jest w stanie lepiej rozumieć graną postać, a tym samym lepiej ją kreować. Wie bowiem, jakie mechanizmy kierują ludzkimi poczynaniami i jakie może być podłoże określonych zachowań. 

- W ogóle bardziej rozumiem mnogość i absurdalność zachowań, które są w ludziach, i to pozwala mi budować bardziej barwną postać - mówi Klaudia Halejcio.

Jako specjalizację w ramach studiów psychologicznych aktorka wybrała seksuologię.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Klaudia Halejcio, psychologia, seksuologia, studia

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter