a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Klaudia Halejcio: mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko w naszym związku jest w porządku

2015-11-25
Klaudia Halejcio: mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko w naszym związku jest w porządku

Aktorka dementuje plotki o kryzysie w jej związku z Tomaszem Barańskim. Para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Przed imprezą Róże Gali po raz pierwszy pozowali fotografom na ściance. Oboje zapewniają jednak, że nadal będą bronić swojej prywatności.

Związek Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego trwa już prawie rok. Mimo to jeszcze do niedawna para rzadko pokazywała się razem publicznie. Ostatnio chętniej wychodzą, pokazali się m.in. na imprezie Róże Gali.

- Miałem robić choreografię tutaj na otwarcie gali, ale robi kto inny. Pomyślałem, że przyjdę i zobaczę, jest też okazja, żebyśmy się dobrze pobawili - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Tomasz Barański.

Oboje dementują plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Według niektórych mediów aktorka jest zbyt zaborcza i ogranicza swobodę swojego partnera.

- Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tym wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku - mówi Klaudia Halejcio.

Aktorka twierdzi, że choć przestała ukrywać swój związek ze starszym o 10 lat Tomaszem Barańskim i częściej pokazuje się z nim na imprezach, to nie oznacza to, że zrezygnowała ze swojej prywatności. Nadal nie zamierza się dzielić z prasą szczegółami ze swojego życia osobistego.

- Myślę, że chyba taką najintymniejszą część naszego życia zostawimy dla siebie i chyba tylko w zawodowych momentach będziemy się pokazywać - mówi Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański poznali się w 2014 roku podczas 1. edycji programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Stanowili wówczas parę na parkiecie i program zakończyli na 4. miejscu.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Klaudia Halejcio, Klaudia Halejcio i Tomasz Barański razem, kryzys w związku, Tomasz Barański

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter