a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 26 września 2018
Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Klaudia Halejcio: Jem dużo warzyw i owoców. Na plan zdjęciowy zawsze zabieram ze sobą drugie śniadanie

2017-04-08
Klaudia Halejcio: Jem dużo warzyw i owoców. Na plan zdjęciowy zawsze zabieram ze sobą drugie śniadanie

Zdaniem Klaudii Halejcio dobre nawyki z dzieciństwa trzeba pielęgnować, a że do takich niewątpliwie należy drugie śniadanie, aktorka stara się o nim nie zapominać. Na plan zdjęciowy zwykle zabiera ze sobą wcześniej przygotowane dietetyczne przekąski z warzywami w roli głównej. Jej zdaniem drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek, który jest źródłem cennych witamin i składników odżywczych, a poza tym dodaje energii, poprawia samopoczucie i zwiększa koncentrację, co jest niezwykle pożądane w zawodzie aktora.

- Zawsze mam w torbie drugie śniadanie i zabieram je na plan. Pierwsze jem w domu z kawą, a drugie jest przygotowane w pudełeczkach. Są to przekąski, warzywa gotowane na parze bądź świeże warzywa. Najczęściej moje drugie śniadanie to po prostu taki kuferek różnych warzyw, na przykład z humusem - mówi agencji Newseria Klaudia Halejcio.

Aktorka podkreśla, że przygotowanie pożywnego śniadania na wynos nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy kilka minut, by skomponować ulubioną przekąskę, którą ze smakiem można zjeść nie tylko w szkole czy w pracy, lecz także na spacerze czy podczas zakupów.

- Mam wrażenie, że jeśli zjem to śniadanie, to jestem szczęśliwa, mam siłę do tego, żeby przez cały dzień mieć taką energię i dużo zrobić. Myślę, że to jest jeden z takich podstawowych posiłków, który daje energię, dlatego ważne jest ważne, żeby ten posiłek były zdrowe, żeby dostarczały dużo witamin, żeby nasz organizm był zdrowy, bo to działa na wszystko - tłumaczy Klaudia Halejcio.

Halejcio przyznaje, że w jej jadłospisie nie ma miejsca na wysokokaloryczne batoniki czy drożdżówki. Zamiast tego aktorka stawia na takie produkty, które wspomagają jej organizm.

- Jem bardzo dużo warzyw i owoców, to jest coś, z czym nie mam problemu, czym właściwie mogę się karmić cały czas, więc to dostarcza mi dużo energii - dodaje Klaudia Halejcio.

Aktorka jest jedną z twarzy kampanii „Jem drugie śniadanie", której celem jest wyrobienie w Polakach, zwłaszcza w najmłodszych, nawyku jedzenia tego niezwykle ważnego posiłku.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter