a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 20 czerwca 2018
Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Katarzyna Figura: W samotności bardzo łatwo poddać się niepokojom. Potrzebne jest wsparcie bliskich

2016-06-15
Katarzyna Figura: W samotności bardzo łatwo poddać się niepokojom. Potrzebne jest wsparcie bliskich

Wsparcie bliskich jest niezwykle ważne dla Katarzyny Figury. Zapewnia ono siłę do walki z trudnościami i poczucie szczęścia. Zdaniem aktorki do szczęścia potrzebne są nie tyle spektakularne gesty i czyny, ile dobra energia i uśmiech otaczających osób.

Według Katarzyny Figury w życiu chodzi o to, aby być szczęśliwym, zdrowym i pełnym energii. Zdaniem aktorki poczucie szczęścia daje przede wszystkim miłość oraz bliskość innych ludzi, a nie bezsensowna pogoń za dobrami materialnymi. W tych fundamentalnych wartościach tkwi istota życia i siła, która pozwala przezwyciężać trudności.

- Jeżeli gonimy za czymś, co jest ułudą, za pozorami życia, za sprawami stricte materialnymi i chwilowymi, nie ma w tym istoty życia. Jeżeli naprawdę myślimy o tym, że każdy dzień jest czymś wspaniałym, jest wielkim darem, to wtedy naprawdę w tym uczestniczymy - mówi Katarzyna Figura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że o szczęściu często decydują nie spektakularne gesty i czyny, ale zwykła ludzka życzliwość, uśmiech, dobra energia i chwila radości podarowana przez innych. Bardzo istotne jest bezinteresowne wsparcie bliskich - w samotności łatwiej bowiem poddać się niepokojom.

- W samotności najłatwiej jest się poddać lękom i niepokojom, czy w chorobie, czy w sytuacjach trudnych dla nas, tak naprawdę to jest najłatwiejsze rozwiązanie sprawy - mówi Katarzyna Figura.

Gwiazda sama doznaje takiej bezinteresownej pomocy. Jej teściowa, Dorothy Morton, wspiera ją bowiem w sprawie rozwodowej, toczącej się od ponad trzech lat.

- Ważne jest, aby stawić czoła, czerpać z pomocy bliskich osób, który doceniają, kim jesteśmy, kochają nas, w tym wszystkim jest miłość, w tym wszystkim jest serce - mówi Katarzyna Figura.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: dobra energia, Katarzyna Figura wsparcie bliskich, relacje z ludźmi

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter