a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Karolina Malinowska robi prawo jazdy na motocykl

2016-10-21
Karolina Malinowska robi prawo jazdy na motocykl

Modelka spełnia swoje dawne marzenie. Zaczęła naukę jazdy na motorze i jeszcze w tym roku zamierza podejść do egzaminu na prawo jazdy. Jej zdaniem życie polega na stawianiu sobie wyzwań, czasem nawet tych najbardziej szalonych.

Jesień to dla wielu Polaków czas obniżonego nastroju, apatii, a nawet depresji. Do grupy tej z pewnością nie należy Karolina Malinowska. Modelka twierdzi, że jako matka trojga dzieci nie ma czasu na jesienną chandrę. Uważa też, że samopoczucie podczas jesiennych i zimowych miesięcy wynika w dużej mierze z nastawienia do życia i otaczającej rzeczywistości.

- I jesienią, i zimą, i w czasie deszczu, i w czasie śniegu możemy sobie znaleźć zajęcia, które sprawią, że będziemy szczęśliwi - mówi Karolina Malinowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdaniem modelki każdy człowiek ma wpływ na własne samopoczucie psychiczne, niezależnie od warunków atmosferycznych. Gwiazda uważa, że stosunek do życia to kwestia tego, jak bardzo chce się być szczęśliwym oraz umiejętności organizowania sobie czasu.

Ja sobie na jesień zajęcie znalazłam. Przed śniegami mam zamiar zrobić prawo jazdy na motor i właśnie zaczynam jazdy - mówi Karolina Malinowska.

Według niej życie polega na ciągłym stawianiu sobie różnego rodzaju wyzwań, czasami także kompletnie szalonych. Ona sama zawsze chciała jeździć na motorze, dotąd jednak uznawała, że nie przyszedł na to jeszcze odpowiedni czas. Na przeszkodzie stały jej m.in. trzy ciąże.

- Teraz, kiedy moje dzieci są w przedszkolu i w szkole, a ja mam tego czasu wolnego trochę więcej, to postanowiłam zrobić coś dla siebie, coś szalonego, i to jest to - mówi Karolina Malinowska.

Modelka jest matką trzech synów: 7-letniego Fryderyka, 5-letniego Christiana oraz 3-letniego Juliana.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: chandra jesienna, Karolina Malinowska, prawo jazdy na motocykl

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter