a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Karolina Gilon: Nie było romansu. Z Andre jesteśmy po prostu kumplami

2015-12-01
Karolina Gilon: Nie było romansu. Z Andre jesteśmy po prostu kumplami

Wystarczy w programie podłożyć odpowiednią melodię czy słowa i wychodzi na to, że jest romans - w ten sposób Karolina Gilon dementuje pogłoski o jej romansie z Andre Whyte'em. Twierdzi, że z byłym uczestnikiem „Top Model" łączy ją wyłącznie przyjaźń. Przyznaje też, że nie lubi wypowiadać się na ten temat, bo zbyt wiele wyjaśnień może bowiem sugerować, że ma coś do ukrycia.

Karolina Gilon i Andre Whyte poznali się jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do 5. edycji programu „Top Model". Od razu przypadli sobie do gustu - chętnie spędzają wspólnie wolne chwile, oboje twierdzą, że dobrze im się rozmawia. Internauci i niektóre media bardzo szybko zaczęli sugerować, że ciemnoskórego modela i byłą gwiazdę serialu „Miłość na bogato" łączy romans. Karolina Gilon dementuje jednak te plotki.

- Tego romansu nie było. Ale z drugiej strony nie lubię się z tego tłumaczyć, bo ludzie myślą, że jednak coś tam było, a później przychodzę i się z tego tłumaczę. Absolutnie nie, mamy fajne flow, jesteśmy po prostu kumplami - mówi Karolina Gilon agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Modelka twierdzi, że to, jak pokazano ją i Andre w programie „Top Model", mogło sugerować, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. W programie znalazły się m.in. zdjęcia półnagiej Karoliny Gilon. którą masuje Andre Whyte. W 7. odcinku model zaprosił ją także do wspólnego nocowania w specjalnym pokoju, a Gilon się zgodziła.

- Gdzieś tam pokazano zlepek tych naszych wszystkich sytuacji, wystarczyło tylko podłożyć odpowiednią melodię, odpowiednie słowa, wypowiedzi i wtedy wychodzi na to, że jest romans - mówi Karolina Gilon.

Modelka twierdzi, że do Andre czuje wyłącznie bardzo dużą sympatię, nie może jednak wypowiadać się na temat uczuć.

- Za każdym razem mówię, że o to, co czuje do mnie Andre, trzeba jego spytać - mówi Karolina Gilon.

Była uczestniczka programu „Top Model" jest obecnie związana z 24-letnim Wiktorem Królem, studentem zarządzania oraz instruktorem kulturystyki.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Andre Whyte, Karolina Gilon romans, Top Model 5. edycja

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter