a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Piątek, 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kamil Pawelski (Ekskluzywny menel) spędzi sylwestra w wąskim gronie przyjaciół na Mazurach

2015-12-28
Kamil Pawelski (Ekskluzywny menel) spędzi sylwestra w wąskim gronie przyjaciół na Mazurach

Bloger nie chce hucznie świętować sylwestra. Ostatnią noc tego roku spędzi w wąskim gronie przyjaciół na Mazurach. W 2016 roku planuje dalej rozwijać swojego bloga oraz działać w sferze męskiej pielęgnacji.

Kamil Pawelski pochodzi z Gołdapi, małej miejscowości w województwie warmińsko-mazurskim. Od 10 lat mieszka w Warszawie, ale chętnie wraca w rodzinne strony, by cieszyć się spokojem i pięknem przyrody. W tym roku w Gołdapi organizuje sylwestra dla grupy bliskich znajomych. Bloger nie planuje hucznej imprezy, a raczej spokojne spotkanie przy kominku w wąskim gronie.

- Robimy sobie dres party, bo nie mamy ciśnienia w ogóle na to, żeby spędzać sylwestra w specjalnych klimatach - mówi Kamil Pawelski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Bloger ma już plany na nadchodzący 2016 rok. Przede wszystkim zamierza dalej rozwijać bloga o nazwie Ekskluzywny Menel, który na Facebooku ma obecnie ponad 120 tys. fanów. Na blogu Pawelski dzieli się z czytelnikami swoimi propozycjami stylizacji na każdą okazję.

- Mam kilka pomysłów, które chodzą mi po głowie, i gdzieś staramy się w tym kierunku podążać, więc wierzę, że ten temat szeroko rozumianego menelstwa będzie coraz szerzej rozprzestrzeniał się w naszym kraju - mówi Kamil Pawelski.

Bloger twierdzi, że na razie nie zamierza wypuszczać na rynek produktu sygnowanego własnym nazwiskiem. Zamierza skupić się na prowadzeniu bloga i działaniu w sferze kosmetyków dla mężczyzn. Chce bowiem nadal przekonywać mężczyzn, że pielęgnacja skóry i dbałość o wygląd nie jest wyłączną domeną kobiet.

- Chciałabym cały czas akcentować, że dbanie o siebie wcale nie musi być niemęskie. Zajmując się tymi tematami, nieustanni podkreślam, że to jest istota mężczyzny dzisiejszych czasów - mówi Kamil Pawelski.

Od kilku miesięcy bloger jest ambasadorem marki ZEW for men, produkującej kosmetyki do pielęgnacji wyłącznie dla mężczyzn.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ekskluzywny Menel, Kamil Pawelski, plany na 2016 rok, Sylwester

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter