a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Julia Kuczyńska: Nie potrzebuję wakacji. Nie wytrzymałabym na wyjeździe dłuższym niż tydzień

2016-08-29
Julia Kuczyńska: Nie potrzebuję wakacji. Nie wytrzymałabym na wyjeździe dłuższym niż tydzień

Blogerka na wakacje wyjeżdża poza sezonem. Przed jesienną szarością Polski ucieka do egzotycznych krajów, gdzie wykorzystuje piękną pogodę do robienia zdjęć na bloga. Twierdzi, że lubi aktywny wypoczynek i rzadko wyjeżdża na dłużej niż tydzień.

Julia Kuczyńska należy do najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Na blogu o nazwie Maffashion publikuje kilka postów tygodniowo, aktywnie prowadzi fanpage bloga na Facebooku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wzięła udział w sesjach zdjęciowych dla magazynów „Glamour" i „Be Active", zagrała również w teledyskach do piosenek Mariny Milov i Damiana Siczka. Mimo licznych obowiązków twierdzi, że nie potrzebuje wakacyjnego odpoczynku.

- U mnie nie ma czegoś takiego jak wakacje, na pewno to nie jest tak, że w momencie kiedy jest lato, jest ciepło, to wiem, że te wakacje trzeba zrobić - mówi Julia Kuczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka twierdzi, że na urlop wybiera się raczej poza sezonem, gdy w Polsce panuje jesienna szarość i chłód. Lubi aktywny wypoczynek i choć chętnie wyjeżdża do egzotycznych krajów, wolnego czasu nie spędza na plaży. Nie przepada również za długimi wyjazdami.

- Raczej nie wytrzymałabym na dłuższym wyjeździe niż tydzień. Tydzień to chyba maks - mówi Julia Kuczyńska.

Autorka bloga Maffashion zapewnia, że nie jest pracoholiczką, choć zdarza się jej pracować także podczas wakacyjnego wyjazdu. Piękno egzotycznych scenerii i wyjątkowe światło słoneczne wykorzystuje do robienia fotografii na bloga.

- To jest grzech zmarnować to, co się widzi dookoła, zresztą światło działa jak taka naturalna blenda. Te zdjęcia są ładniejsze. Jest to też coś zupełnie innego niż u nas - mówi Julia Kuczyńska.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Julia Kuczyńska, Maffashion, wakacje

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter