a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Joanna Horodyńska: Nie mam przyjaciół wśród gwiazd. To tylko znajomi

2016-04-18
Joanna Horodyńska: Nie mam przyjaciół wśród gwiazd. To tylko znajomi

Stylistka odpoczywa podczas pozornie banalnych czynności. Relaks zapewnia jej słuchanie muzyki, trening na siłowni oraz spotkania z przyjaciółmi. Z tego powodu przyjaźni się wyłącznie z osobami spoza świata show-biznesu.

Joanna Horodyńska od kilku lat prowadzi program „Gwiazdy na dywaniku" na antenie telewizji Polsat Café. Razem z Tomaszem Jacykowem ocenia w nim modowe wpadki gwiazd show-biznesu. Ponadto zajmuje się private shoppingiem i - jak twierdzi - ma wiele stałych klientek. Gwiazda pojawia się również na wielu branżowych imprezach. Praca nie wypełnia jednak całego jej życia. Stylistka chętnie znajduje czas na relaks.

- Normalne, fajne życie jest dla mnie odpoczynkiem. Odpoczywam banalnie, na kanapie, słuchając moich winyli, klasycznej muzyki, oglądając na DVD opery ulubione, czytając, ćwicząc - mówi Joanna Horodyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Formą relaksu dla stylistki jest także trening na siłowni oraz spotkania z przyjaciółmi. Gwiazda podkreśla, że przyjaźni się wyłącznie z osobami spoza świata show-biznesu, dzięki czemu zachowuje równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

- Mam przyjaciół projektantów chociażby z MMC. Ale stricte wielkich gwiazd jako przyjaciół nie mam, to są bardziej znajomi. Czuję komfort, że mam odskocznię od tego świata - mówi Joanna Horodyńska.

Stylistka lubi także podróże, zwłaszcza egzotyczne. Od wakacyjnego wyjazdu dzieli ją jeszcze kilka miesięcy, czasu tego nie zamierza spędzić jednak wyłącznie w Polsce. W maju wybiera się do Berlina na koncert w tamtejszej filharmonii, a w czerwcu wyjeżdża do Nowego Jorku.

- Nowy Jork trochę zawodowo, trochę prywatnie, nie mogę za dużo o tym mówić, ale tak jest. Natomiast Berlin bardziej muzyka klasyczna - mówi.

Joanna Horodyńska nie może się doczekać zwłaszcza pierwszego wyjazdu. W Berlinie nie była bowiem od piętnastu lat, choć kiedyś spędziła tam wielu czasu ze względu na obowiązki zawodowe.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Joanna Horodyńska odpoczynek, przyjaciele

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter