a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 24 kwietnia 2018
Imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Jessica Mercedes: to bardzo miłe, że jako młoda dziewczyna z Poznania jestem nominowana do nagrody w kategorii ikona mody

2016-09-12
Jessica Mercedes: to bardzo miłe, że jako młoda dziewczyna z Poznania jestem nominowana do nagrody w kategorii ikona mody

Blogerka jest szczęśliwa z udziału w plebiscycie Kobieta Roku Glamour. Twierdzi, że cieszyłoby ją zwycięstwo, ale już sama nominacja w kategorii ikona mody jest dla niej wyróżnieniem. W najbliższym czasie planuje kolejne sesje zdjęciowe i współpracę z markami modowymi, zamierza także skupić się na rozwijaniu swojego kanału na YouTube.

Jessica Mercedes ma nadzieję na zwycięstwo w plebiscycie Kobieta Roku Glamour - nominację otrzymała w kategorii Fashion Icon, a jej rywalkami są Areta Szpura, Marina Łuczenko-Szczęsna, Ada Fijał i Joanna Horodyńska. Gwiazda twierdzi, że cieszyłaby się ze zdobycia statuetki, jednak już sama nominacja jest dla niej ogromnym wyróżnieniem.

- Dla mnie to jest bardzo miłe, że jako młoda dziewczyna z Poznania jestem nominowana w tej kategorii i już samo to wyróżnienie, ten fakt, że jestem nominowana jest dla mnie bardzo ważny - mówi Jessica Mercedes.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas gali organizowanej przez magazyn „Glamour", a także przedstawione w październikowym numerze pisma.

Jessica Mercedes podkreśla, że w pełni wykorzystała letnie miesiące - odpoczywała z przyjaciółmi w Grecji i Chorwacji. Zaraz po powrocie z wyjazdów zabrała się jednak do intensywnej pracy, już na początku września uczestniczyła w targach Bread & Butter w Berlinie. W kolejnych miesiącach nie zamierza zwalniać tempa pracy.

- Teraz będę miała dużo planów mocno modowych, różne sesje zdjęciowe, nagrania wideo i współpracę z różnymi markami modowymi, kosmetycznymi i nie tylko - mówi Jessica Mercedes agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka nie wyklucza, że będzie kontynuować współpracę z marką Dior. Wiosną wzięła udział w kampanii „Backstage Pros", linii kosmetyków umożliwiających błyskawiczne wykonanie makijażu i dokonywanie szybkich poprawek w każdej sytuacji. W skład linii wchodzą m.in. podkłady, korektory, bazy, cienie do powiek i błyszczyki.

- Miałam z nimi sesję zdjęciową, która ukazała się w magazynie „Elle". Z wieloma markami mam tak, że jak rozpocznę już jedną współpracę, to raz na jakiś czas się odzywają z kolejnymi propozycjami i sobie tak regularnie powoli działamy - mówi Jessica Mercedes.

Blogerka chce się skupić także na rozwijaniu swojego kanału na platformie YouTube. Założyła go niespełna rok temu i publikuje na nim głównie treści związane z modą, często są to praktyczne porady. Ostatnie filmy, które zamieściła, dotyczyły m.in. pakowania się na wakacyjny wyjazd czy ubierania się latem tak, by wyglądać modnie i czuć się komfortowo w czasie upałów.

- Nagrywam np. lookbooki, czyli takie wideo modowe, gdzie przedstawiam różne stylizacje np. na tematy jakichś kategorii. Teraz bym chciała nagrać np. trendy jesienne. Robię również relacje z pokazów mody oraz spontaniczne, lifestyle'owe nagrania z moich podróży i to również publikuję - mówi Jessica Mercedes.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Dior, Glamour Ikona Stylu, Jessica Mercedes, kanał YouTube

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter