a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 21 lipca 2018
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Jan Peszek: Moja córka jest fantastyczna. Jest totalnie bezkompromisowa i nie stosuje taryfy ulgowej

2016-06-24
Jan Peszek: Moja córka jest fantastyczna. Jest totalnie bezkompromisowa i nie stosuje taryfy ulgowej

Aktor chętnie słucha płyt swojej córki. Podoba mu się nie tylko warstwa muzyczna twórczości Marii, lecz także jej wizerunek artystyczny. Aktor jest zachwycony bezkompromisowością i odwagą córki, która poprzez muzykę wyraża swoją postawę wobec świata.

Maria Peszek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistek. W swoich tekstach atakuje konserwatywny światopogląd, działania kościoła katolickiego, ksenofobię i rasizm. Każda jej nowa płyta, łącznie z „Karabinem", który ukazał się w lutym tego roku, budzi duże emocje wśród odbiorców. Jan Peszek należy do zagorzałych wielbicieli twórczości swojej córki.

- Słucham muzyki córki, uwielbiam ją, i córkę, i jej muzykę. Słucham jej często i właściwie wszystkich płyt, patrząc jak po tej drodze się rozwijała - mówi Jan Peszek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorowi podoba się również artystyczny wizerunek, jaki zbudowała jego córka. Chwali jej szczerość i odwagę w głoszeniu swoich poglądów. Jego zdaniem poprzez śpiewanie Maria Peszek artykułuje wszystko to, co w danym momencie ją drażni lub intryguje.

- Córka jest fantastyczna w tym, że jest totalnie bezkompromisowa i nie stosuje taryfy ulgowej, mówi po prostu swoim głosem. Nie zastawia się jakimiś zasłonami dymnymi, nie udaje, że jest kimś innym - mówi Jan Peszek.

Maria Peszek zaczynała karierę w show-biznesie jako aktorka. Po kilku latach postanowiła jednak poświęcić się wyłącznie muzyce - w 2005 roku nagrała swój debiutancki album „Miasto mania". Zdaniem Jana Peszka córka nadal wykorzystuje jednak doświadczenie aktorskie.

- Aktorstwo jest silnie obecne w tym, co ona robi, ponieważ nie chodzi o to, że ona inscenizuje, tylko po prostu jest wypełniona tematem i treścią, jest fantastyczna - mówi Jan Peszek.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: córka, Jan Peszek, Maria Peszek

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter