a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ilona Felicjańska: święta będą rodzinne, z ogromną choinką

2015-12-22
Ilona Felicjańska: święta będą rodzinne, z ogromną choinką

Modelka planuje spokojne i rodzinne święta Bożego Narodzenia. Razem z mamą i synami zamierza ubrać dużą choinkę, a w wigilię wziąć udział w pasterce. Nie ma natomiast planów na sylwestra - jej zdaniem jeśli w ciągu całego roku prowadzi się udane życie towarzyskie, to sylwester traci magię i odczuwa się mniejszą potrzebę zabawy.

Ilona Felicjańska jest zwolenniczką tradycyjnego spędzania Bożego Narodzenia, a więc w otoczeniu najbliższej rodziny. Tegoroczne święta, jak każde inne, spędzi więc z synami u swojej mamy.

- Oczywiście z choinką największą jak się da, z prezentami takimi, na jakie będzie nas stać. Bo to nie chodzi o to, żeby ten prezent był bardzo drogi, ale żeby był od serca. Będzie pasterka, będzie śpiewanie kolęd - mówi Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka nie ma natomiast jeszcze planów na tegorocznego sylwestra. Kiedyś uważała, że w ostatnią noc w roku koniecznie trzeba się bawić na imprezach lub balach. Dziś twierdzi, że im jest starsza, tym mniejszy odczuwa przymus zabawy w sylwestra.

- Mam wrażenie, że jeżeli w ciągu roku spotykamy się z przyjaciółmi, spędzamy przyjemnie czas, to ten sylwester przestaje mieć taką magię, a może to po prostu kwestia wieku - mówi Ilona Felicjańska.

Zdaniem modelki w ciągu całego roku jest wiele innych, równie dobrych okazji do świętowania i zabawy.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ilona Felicjańska Boże Narodzenie, Ilona Felicjańska sylwester 2015

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter