a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 26 kwietnia 2018
Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ilona Felicjańska studiuje psychologię, zakłada kolejną fundację i pisze następną książkę

2015-12-15
Ilona Felicjańska studiuje psychologię, zakłada kolejną fundację i pisze następną książkę

Modelka postanowiła jeszcze mocniej poświęcić się pomocy potrzebującym. Otwiera fundację, której celem będzie pomoc kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Gwiazda zdecydowała się także na studia w Studium Psychologii Psychotronicznej. Twierdzi, że z powodu nadmiaru obowiązków bywa zmęczona, stara się jednak jak najwięcej pomagać innym.

Ilona Felicjańska od wielu lat zajmuje się działalnością charytatywną. W 2007 roku założyła fundację „Niezapominajka", której celem była pomoc ofiarom wypadków losowych oraz osobom dotkniętym nieuleczalnymi i przewlekłymi chorobami. W 2012 roku Felicjańska zainaugurowała kampanię „Pamiętaj o samokontroli", w której przekonywała kobiety o konieczności wykonywania badań profilaktycznych. Od momentu, gdy w 2011 roku publicznie przyznała się do choroby alkoholowej, jest też mocno zaangażowana w pomoc osobom borykającym się z tym samym problemem.

- Mam wrażenie, że jestem od pomagania. To pomaganie jest bardzo bliskie memu sercu, więc jak gdziekolwiek, cokolwiek się dzieje, to wspieram, jak mogę, nawet obecnością, jeżeli ona może pomóc - mówi Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W 2016 roku modelka zamierza jeszcze intensywniej poświęcić się działalności charytatywnej, zwłaszcza pomaganiu kobietom w trudnej sytuacji życiowej. Aby jak najskuteczniej pomagać innym, Ilona Felicjańska wróciła na studia - od listopada jest studentką zaoczną w Studium Psychologii Psychotronicznej. Twierdzi, że dzięki studiom zdobędzie teoretyczną wiedzę i nie będzie się opierać jedynie na własnych doświadczeniach życiowych.

- Narzędzia, które w tej szkole dostanę, pomogą mi stymulować te panie, bo kobiety w naszym kraju potrzebują wsparcia. Wiem to, ponieważ każdego dnia dostaję bardzo dużo listów od kobiet, że potrzebują czasami kopa, czasami dobrego słowa, czasami się wyżalić, a czasami drogowskazu - mówi Ilona Felicjańska.

Wkrótce rozpocznie też działalność kolejna fundacja modelki „Mam wybór". Jej celem statutowym będzie pomoc kobietom szukającym nowej drogi życiowej. Felicjańska chce przekonać swoje przyszłe podopieczne, że zawsze - niezależnie od wieku lub negatywnych życiowych doświadczeń - mogą zacząć wszystko od nowa. Modelka ma też w planach kilka konferencji skierowanych do kobiet, na których będzie występować w roli prelegentki.

- Jak tylko mogę, to pomagam, gdzie tylko mogę, to jestem i wspieram, a do tego codzienne życie, czyli dzieci, gotowanie, sprzątanie, pranie - mówi Ilona Felicjańska.

Modelka pracuje także nad kolejną książką. Jej tematem ma być poszukiwanie szczęścia w codziennym życiu. Premiera wydawnictwa planowana jest na maj 2016 roku.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ilona Felicjańska fundacja

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter