a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ilona Felicjańska: nie mam nowego partnera

2015-02-12
Ilona Felicjańska: nie mam nowego partnera

Ciągle jestem singielką - twierdzi Ilona Felicjańska, zaprzeczając doniesieniom prasowym, że tuż po rozstaniu z Yossarianem Malewskim zaczęła nowy związek. Mężczyzna, który towarzyszył modelce podczas wakacji na Teneryfie, to jej kolega i życiowy przewodnik. Felicjańska często się z nim spotyka, aby rozmawiać o swoich dotychczasowych przeżyciach, wymieniać się doświadczeniami życiowymi i słuchać rad.

Ilona Felicjańska ma za sobą bardzo pracowity rok: wydała kolejną książkę pt. "Jak być niezniszczalną", uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych i była ambasadorką firmy produkującej rajstopy. Przyznaje, że bardzo potrzebowała wakacji, a na Teneryfę zaprosił ją dawny znajomy, który osiedlił się tam po sprzedaniu domu w Mrągowie. Po wyjeździe z Polski przez pewien czas nie kontaktował się z modelką, niedawno jednak odnowili znajomość. - Hubert zaprosił mnie na ferie z dziećmi, a bardzo ja potrzebowałam takiego odpoczynku, więc pojechaliśmy. Wybrał się z nami także mój kolega, który nie jest moim partnerem i nie mówię tego po to, by się wytłumaczyć, ale bawi mnie to, że media potrafią pisać własne scenariusze - mówi Ilona Felicjańska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Modelce i jej synom towarzyszył biznesmen o imieniu Michał. Ilona Felicjańska poznała go podczas konferencji prasowej promującej jego akcję "It's my life, just take it". Kampania ta zachęca ludzi w każdym wieku do realizowania marzeń i pasji oraz świadomego kierowania swoim życiem. Modelka przyznaje, że takie widzenie rzeczywistości i podejście do życia jest jej bardzo bliskie. Dlatego z twórcą akcji połączyła ją szczególna więź. - Jest trochę takim moim coachem, mimo że jest 9 lat młodszy. Ma bardzo ciekawe podejście do życia i w pewnych kwestiach jest dużo dojrzalszy ode mnie, choć mamy też świadomość, że w wielu innych kwestiach to ja jestem dojrzalsza od niego - mówi Ilona Felicjańska.

Modelka niedawno rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem, kompozytorem Yossarianem Malewskim. Zaprzecza jednak, by z Michałem łączyło ją coś więcej niż przyjaźń. O tym, że Felicjańska jest już w nowym związku, prasa poinformowała, jak tylko modelka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcia z wakacji. - Faktycznie sporo czasu spędzamy razem, ale głównie po to, by podpowiadać sobie różne rzeczy. Chcę dowiedzieć się, jaki jest jego punkt widzenia, a on chce dowiedzieć się, jaki jest mój, bo tylko w taki sposób możemy się rozwijać: naśladując siebie albo omijając to, o czym już wiemy, że nie jest dobre. Michał pokazuje mi też, jak mogę jeszcze rozwijać swoją osobowość. Media o tym jednak nie wiedziały. Miały natomiast informacje o tym, że rozstałam się z partnerem, że wyjechałam i to jeszcze z Michałem, a do tego nie chciałam komentować mojego życia prywatnego. Wszystko to sprawiło, że mogłam przeczytać w mediach o tym, że kocham Michała - opowiada Ilona Felicjańska.

Newseria Lifestyle

Tagi: Ilona Felicjańska, nowy partner, rozstanie, Teneryfa, wakacje

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter