a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ilona Felicjańska: Agata Duda jest bardzo inteligentną kobietą, która znalazła się w trudnej sytuacji

2017-02-14
Ilona Felicjańska: Agata Duda jest bardzo inteligentną kobietą, która znalazła się w trudnej sytuacji

Ilona Felicjańska poznała Agatę Kornhauser-Dudę wiosną tego roku w ośrodku dla uzależnionej od alkoholu młodzieży w Cholewiance. Modelka, które aktywnie współpracuje z placówką, zaprosiła prezydentową do wsparcia jej działalności. W odpowiedzi na apel gwiazdy Pierwsza Dama osobiście odwiedziła ośrodek w Cholewiance i spotkała się z jego pracownikami i podopiecznymi.

- Bardzo budujące dla mnie było to, że w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia od pani prezydentowej, tę odpowiedź po prostu otrzymałam. Nie było żadnych koneksji, po prostu napisałam e-maila na stronę Prezydent.pl - mówi Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Agata Kornhauser-Duda zaprosiła również podopiecznych ośrodka do pałacu prezydenckiego. Ilona Felicjańska brała udział w tym spotkaniu i była pod ogromnym wrażeniem Pierwszej Damy, choć podkreśla, że jej współpracy z ośrodkiem dla uzależnionej młodzieży nie można nazwać zaangażowaną.

- Jest bardzo inteligentną kobietą, która jest w trudnej sytuacji. Więc ocenianie jej i wymaganie od niej, że powinna więcej albo powinna inaczej, nie do końca uważam za słuszne - mówi modelka.

Pierwsza Dama krytykowana jest za zbyt powściągliwą postawę w kwestii praw kobiet w Polsce. Agata Kornhauser-Duda konsekwentnie milczy bowiem m.in. na temat ustawy antyaborcyjnej mimo licznych apeli ze strony środowisk kobiecych. Brak stanowiska prezydentowej skrytykowały takie dziennikarki jak Paulina Młynarska i Dorota Wellman.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: Agata Duda, Ilona Felicjańska

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter