a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 1 grudnia 2015
Imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ile ważą polskie gwiazdy?

2012-03-13
Ile ważą polskie gwiazdy?

Kobiet nie pyta się o wagę, ale gwiazdy show-biznesu chętnie chwalą się swoim smukłym ciałem. Nie tylko eksponują je w skąpych kreacjach, ale też zwierzają się tabloidom, ile pokazuje wskazówka wagi.

Sprawdźmy, ile ważą polskie gwiazdy. Zaczynamy od tych najbardziej smukłych, których zawód zobowiązuje do dbania o linię:

Anja Rubik – nasza narodowa duma; polska modelka, która pracuje u najlepszych i przyjaźni się z największymi projektantami. Zatroskane media martwią się, że Anja jest zbyt chuda i czy aby nie jest to efekt choroby, jednak modelka nie zamierza wdawać się z nimi w polemikę i krótko ucina, że nie głodzi się, tylko zdrowo odżywia, a zgrabne ciało to efekt dobrych genów, zdrowego odżywiania się i regularnych ćwiczeń. Modelka waży 50 kilogramów przy 179 cm wzrostu.

Joanna Krupa – kolejna polska modelka, która znana jest z pięknego ciała. Joanna jest za niska na wybieg (170 cm), więc zajmuje się głównie pozowaniem do zdjęć. Jej waga to 58 kg – nie jest więc typem wychudzonej modelki.

Kolejne przedstawione gwiazdy to kobiety, które wywalczyły sobie zgrabną sylwetkę. Pokazały, ze chcieć to móc!

Anna Mucha – obecnie aktorka waży 53 kg przy wzroście 165 kg, ale jeszcze dwa lata temu wskazówka wagi pokazywała 13 kg więcej. Aktorka cieszyła się raczej krągłymi kształtami, media podśmiewały się, że ma tu i ówdzie za dużo, ale ona zdawała się tym nie przejmować i dalej eksponowała ciało. Aż pewnego dnia pokazał się na salonach drastycznie odchudzona, a wszystkim opadły szczęki.

Sonia Bohosiewicz – od zawsze była utożsamiana z typem swojskiej babki, lekko przy kości, ale pełnej seksapilu. Sonia w wywiadach zapewniała, że uwielbia swoje ciało i nie przeszkadzają jej dodatkowe kilogramy. Podobnie jak w przypadku Muchy, tak i Bohosiewicz pokazała się któregoś dnia na bankiecie chudsza o dobre trzy rozmiary. Gości przecierali oczy ze zdziwienia – Czy to na pewno Sonia? – różnica była kolosalna. Aktorka nie zdradza ile schudła, ale waga po spektakularnym odchudzaniu wynosiła 55 kg. Obecnie artystka jest w ciąży, więc waga ta uległa zmianie, ale już Anna Mucha pokazała, że odchudzanie nie poszło na marne i po ciąży wróciła do dawnej sylwetki, więc może i w przypadku Bohosiewicz będzie tak samo.

Doda – w początkach swojej kariery Doda miała zdecydowanie więcej ciałka, choć oczywiście nie należała nigdy do otyłych kobiet. We wczesnej młodości trenowała lekkoatletykę, więc zawsze miała wysportowane ciało, ale gdy grała z Virgin było jej trochę więcej. Z każdym kolejnym rokiem piosenkarka jest coraz chudsza – obecnie waży 53 kg przy wzroście 169 cm.

Weronika Rosati – waży 50 kg przy wzroście 158 cm.

Małgorzata Socha57 kg, 175 cm

Katarzyna Skrzynecka 65 kg, 166 cm

AW2

Commons,.wikimedia.org/Ed Kavishe

Tagi: gwiazdy, ile ważą gwiazdy, odchudzanie, waga

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter